2737
2734
عنوان

مشهدی های عزیز کمک لطفاا🙏🙏🙏

311 بازدید | 12 پست

دکتر سید علی ظریفی روانشناس بالینی و مشاور خانواده رو کسی میشناسه دکتر خوبیه؟؟

لطفااا اگه می شناسید راهنمایی کنید.

یا اگه دکتر خوب که راهنمایی درست و تجربه کافی داشته باشه رو میشناسید بگید واقعا برای کمک به شخصی لازم دارم که برای زندگی خودمم مربوطه 

خدا تو ماه رمضون بهترینها رو براتون رقم بزنه 💓💓💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

راستش برای همسرم میخوام.استرس شدید داره.وابستگی به قول خودش به کسایی که دوستشون داره وابستگی شدید.مثل پدر و مادر.همسر. بچه.کلا استرس تو شرایط خاصی که قرار میگیره.محبت زیاد و دلنگرانی شدید داره.همیشه دوست داره دورش شلوغ باشه.

میخوام اگه بشه خودمم چند جلسه برم که بدونم چه رفتار و برخوردی انجام بدم که کمک بشه بهش.چون همیشه منو تو فشار میذاره.که اونطور که دوست داره پیش بره تا حال دلش خوش باشه.همیشه فقط بخاطرش خود گذشتگی کردم.جوری که خودمو فراموش کردم همه چیز خودمو نابود شده میبینم انگیزه ایی ندارم.همین باعث شده عصبی و اخمو باشم.

درواقع میخوام هم مشکل همسرم رفع بشه.هم تو مسایل خونوادگی مشورت راهنمایی بگیرم.

بدونم راه ایشون درسته که اشکال نداره پا به پاش میرم.اگه نه کمک کنم بهتر بشه.چون از استرس و فکر خیال زیاد داره مشکل قلبی پیدا میکنه.اگه دل نگران نباشه خودشو الکی به بی خیالی بزنه ذهنش مشغوله.اگه تو شرایط بره باز هزار تا مشکل دیگه.

2738
من تجربه رفتن پیش مجتبی پاکدل رو داشتم چندتا از دوستامم رفتن عالی بوده هزینه ش هم فوق العاده مناسب ...

سلام

روانشناس هستن؟

مطب دارن؟

می‌شه لطفا آدرس یا شماره‌ای بدین ازش؟

گوگل کردم چیزی پیدا نکردم

سلام روانشناس هستن؟ مطب دارن؟ می‌شه لطفا آدرس یا شماره‌ای بدین ازش؟ گوگل کردم چیزی پیدا نکردم

بله هم تو کلینیک هستن هم خودشون دفتر دارن

نمی دونم درسته شمارشون رو بزارم یا نه اگه امکان داره خصوصی بهم پیام بدین