2737
2739

سلام عزیزان سه شنبه تولد همسری جون هست میشه چنتا ایده بدین که چجور براش یه تولد خوب و به یاد موندنی بگیرم 😍😍فقط اینکه ما تو خونه پدر شوهرم زندگی میکنم و سال اولی هم هست که ازدواج کردیم چنتا ایده خوب بدین و اینکه چه چیزای درست کنم؟؟؟

کادوش اگر چیز کوچیکیه تو کیک مخفی کن . من برای شوهرم ساعت مچی خریدم تو کیک مخفی کردم عالی بود

گاهی که دلت شور میزند و اضطراب فرصت نفس کشیدن را از تو میگیرد ، آرام زمزمه کن: فاللهُ خَیرُ حافظاً و هو ارحمُ الراحمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام اتاق روتزیین کن خونوادتودعوت کن البته اگه جادارین واخلاقهای خونواده هابهم میخوره کادوهم بگیر خودتم اگه شوهرت دوس داره ارایشگاه بروموهاتوشنیون کن بعداتوخلوتی ببینه مرداخیلیاشون دوس دارن بستگی داره چقدرمیتونی خرج کنی

خدایا یه گوشه چشم تو برای حل مشکلات ماکافیه🙁
تو هیچی نخر از بالات میره.همون روز باهاش قهر کن خخخ فرداش اشتی کن.هر کی موافقه لایکم کنه.

اخه همش بیچاره بی مناسبت برام کادو میخره ظ☹️هی گل میخره گناه داله بچه ام !!بعد ماه رمضون ام نامزدیمونه

2740
من کیف پول بخرم بنظرت؟؟

نمیدونم اونی که لازم داره براش بگیر تو کیف پولم که براش یه متن جذاب بذار

گاهی که دلت شور میزند و اضطراب فرصت نفس کشیدن را از تو میگیرد ، آرام زمزمه کن: فاللهُ خَیرُ حافظاً و هو ارحمُ الراحمین
چ جالب چ طوری ؟

من خودم کیک درست کردم وسطه کیکو خالی کردم جعبه ساعتو گذاشتم وسطش یه لایه دیگه کیک گذاشتم بعدم خامه کشی کردمو روشم با گل طبیعی تزیین کردم

به نظرم دوتا بلیط بگیر برید دوتایی مسافرت بعد اونجا سورپرایزش کن

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیایید خودمون رو تغییر بدیم و آدم بهتری بشیم.  بیایید تاپیک های خوب بزنیم بجای حرفایه خاله زنکی بیایید مفید باشیم و به خودمون اهمیت بدیم نه به حرفای دیگران بیایید جهان سومی نباشیم پیشرفت کنیم