2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دومه اولي هم پسره طاها  

عاره کاش بری بگه دختره هرچند پسر به داداش ودختر به آبجی نیاز داره من خودم آبجی ندارم  دوست داشتم ابجی داشته باشم منم یدونه پسردارم آدم دلش هم دختر میخواد هم پسر بااین شرایط اقتصادی سخته بچه زیاد باشه 😢😢همون یدونه پسرودختر کفایت میکنه

آخه هيچ گزينه ديگه اي ندارم كه به دلم بشينه     مگه معجزه اي بشه و فردا كه ميرم سونو بهم ...

تو چقدر مثل منی😊😊😊

من دیوونه دخترم 😍😍😍

ولی گفته پسره😂😂😂😂

اسمشم انشاالله یزدان قراره باشه

2738
حالا کدوم کشور زندگی میکنن ؟ که اینقدر به ایرانی بودن اهمیت دادن خوشم اومد از این هماهنگی حروف مشترک ...

کانادان، پسر عمه بابام هم کاناداست خانومش هم کانادایی اما اسم بچه هاش نوید و آریاست جالب اینه که براشون شناسنامه ایرانی گرفتن نه کانادایی، من همیشه میگم من بودم همچنین کاری نمیکردم 

نینی سایت یه جوریه که انگار اومدی تونل وحشت یا سرزمین عجایب 😱 
کانادان، پسر عمه بابام هم کاناداست خانومش هم کانادایی اما اسم بچه هاش نوید و آریاست جالب اینه که برا ...

اره واقعا جالب اینه اسم نوید هم انتخاب کردن حالا ما بودیم میگفتیم اله بله قدیمیه

زندگی اینجا به خاطر همین افکار غلطمون سخته

مثل این کاربر لیوزان که افسردگی گرفته چون اسم خودش پریسا و اسم بچه هاش پارسا و پارمیس هستش دلیل افسردگیش هم میگه شباهتشونه امیدوارم تا حالا خوب شده باشه

دومه اولي هم پسره طاها 

سلام عزیزم اسم پسر دومتون رو چی گذاشتین؟

پیشرفت من تویی که میگذاری هر لحظه عاشق ترت شوم💖💑💖