2737
2739
عنوان

همسر خسیس ! آیا مساله این است؟

372 بازدید | 41 پست

همسرم اخلاقای خوبی داره برا خرج کردن برای من و خونه کم نمیزاره. ولی جونش درمیاد برای خرید کردن واسه مهمون  یا در کل یکی دیگه. از این رفتارش خجالت میکشم مخصوصا جلو خانوادم

من هیچ وقت نمیزارم خانوادش ک میان خونمون کمبودی باشه. اما اون همیشه منو پیش خانوادم ضابع میکنه . مخصوصا تو گردش و مسافرت ها😥بنظرتون باید چیکار کنم؟

من به تنگ آمده ام از همه چیز،بگذارید هواری بزنم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یعنی چجورین ؟ همیشه وقتی خونوادشون دعوت کردین پس فرداش خانواده خودتونو بگید ک مواد غذایش باشه واسه ا ...

نمیشه که گاهی جور نیست 

بعد به نظر من باید اساسی طرف تغییر کنه 

خخخخخ
2740
گردش و مسافرت واجب نیست با خانوادت حتما بری  برای مهمونی و شام اینا هم همونطور که برا خانوادش ...

وقتی زورش میاد وقتی بدخلقی میکنه وقتی جلوی خانوادم مثل عمر میشینه

خخخخخ
گردش و مسافرت واجب نیست با خانوادت حتما بری  برای مهمونی و شام اینا هم همونطور که برا خانوادش ...

باورتون نمیشه من اصلا نمیخام اما خود همسرم میره بهشون میگه این تعطیلات کجا مسافرت بریم یا روز تعطیلی بریم فلان جا گردش.

اونام زود قبول میکنن ولی مخارج رو بیشترشو اونا باید گردن بگیرن.

بازم خوش به حالت... برا من حتی برا خودمونم زورش میاد خرید کنه... الان حتی که باردارم خوراکی ای بگم بخر بازم نه میاره...  یه گوجه سبز رو نخرید بهونه آورد ریزه... گوشت و مرغ هم هی سر میدونه و نمیخره...    

باورتون نمیشه من اصلا نمیخام اما خود همسرم میره بهشون میگه این تعطیلات کجا مسافرت بریم یا روز تعطیلی ...

دقیقا ما هم همینیم 

همش دوست داره یا بریم خونه پدرم یا با اونا بره تفریح و گردش و مسافرت 

ولی اصلا انگار نه انگار همش خودش رو مهمون فرض میکنه

خخخخخ
یه بار جلو خانوادش مثل رفتار خودشو داشته باش شاید متوجه رفتار زشتش بشه

اوین راست میگه اونا گناهی ندارن رفتارشون با منم بد نیست . 

باورتون نمیشه من اصلا نمیخام اما خود همسرم میره بهشون میگه این تعطیلات کجا مسافرت بریم یا روز تعطیلی ...

عزیزم بش بگو من نمیام ب من خوش نمیگذره من هی باید خجالت بکشم من روم نمیشه 

2706