2737
2739
عنوان

جهیزیه: کنسول قاشق و چنگال چی مده؟

6145 بازدید | 25 پست

بنظرتون کنسول قاشق و چنگال سنگی مده الان؟اصلا برای قاشق و چنگال از این کیفیا بگیرم یا پایه دارا

برای رسیدن به آرزوم یه صلوات میفرستی با تشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از من میشنوی اصلا کنسول نخر،واقعا جاگیره و هزینه اضافی

من خودمم همه میگفتن بخر،ولی نخریدم،چون بعد جهاز چیدن باید جمع کمی وسایلتو و جا کم میاری

بازم خوددانی،نسبت به فضای خونت تصمیم بگیر،نه اینکه همه خریدن،پس منم باید بخرم

2728

من کنسول خریدم جا ندارم متاسفانه ردشدنی میخوره به پام جیغ میکشم موندم چرا من اینو خریدم 😂

خدایا من طاقت انتظار ندارم منو اینجوری امتحان نکن من نی نی میخوام دامنو سبز کن😕
2738

من ک از کنسول خوشم میومد گرفتم الانم یه کناره کار به من نداره دم دستیام تو کشو هست وقتی مهمون دارم از توی اون برمیدارم

چراکشتیش؟؟؟خیلی حرف میزد،یعنی چی میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟.                                        خیییلی حرف میزنی...

منم میخوام قاشق چنگال بخرم اما کنسول و این چیزا نمیخرم.ب نظرم خیلی اضافه اس 

آشپز خونه های خارجیارو نگاه کنین هییییچی رو ندارن همه چی تو کابینتاس.حتی لوازم برقیاشون تو کابینتاس

ب نظرم قاشق چنگال یا ظرف واس دکوری نیست.

منم میخوام قاشق چنگال بخرم اما کنسول و این چیزا نمیخرم.ب نظرم خیلی اضافه اس  آشپز خونه های خار ...

گنجه هم نمیخری؟

چراکشتیش؟؟؟خیلی حرف میزد،یعنی چی میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟.                                        خیییلی حرف میزنی...

من پایه دار خریدم خیلی راضیم هم خوشگله هم جای قاشق چنگالم مشخصه آواره کشوها نیست خیلی خوبه 

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔
گنجه هم نمیخری؟

نههه اینقدر سر گنجه هم با شوهرم حرف زدم تا قانع شد نخره.ببخشید اما ب نظرم خیییلی قدیمی شده.خونه همه تازه عروسا یه گنجه هست.خب بدردم نمیخوره باید یک تومن دوتومنم بدی واسش ظرف دکوری بخری که فقط دکوری باشه و بدرد پذیرایی هم نمیخوره

یه میز کنسول دیدم خوشگله احتمالا اون بخرم

اگ بتونم عکسشو میزارم واست

2706