2733
2739
عنوان

سختی از شیر گرفتن کودک

81 بازدید | 13 پست

سلام .پسرمو دارم از شیر میگیرم از دیروز تا حالا شیر ندادم بهش انگار خیلی ناراحته دیشب همش تو خواب ناله میکرد.

خیلی ناراحتم بخاطرش .چیکار کنم اینقدر اذیت نشه.

منم میخواستم اول از شیر شب بگیرمش دیشب شیر ندادم اینقد گریه کرد مجبور شدم بدم تا صب تو دهنشه بخدا رو ...

صب میخواست بره مهد خیلی سخت رفت.

اگه میخوایی بگیری بگیر اینکه ندی بهش بعد که سختش بشه اونوقت پشیمون بشی اصلا خوب نیست.

چند سالشه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

برا از شیر کرفتن این طبیعیه که ناراحتی هم برا شما و هم بچه پیش بیاد 

برا شما خیلییی بیشترم میشه 

ولی دو روزودو شب اصلااا نده و شب سوم وقتی که خواب بود تو خواب بزار شیر بخوره

اینجور از فرداش هم‌ خودت هم بچه دیگه اریتی ندارین یا داشته باشین به حداقل رسیده 

و از لحاظ روحیم خودت خیلی حالت خوب میشه 

ولی نباید کوتاه بیای و یهو بهش بدی 

فقط همون شب سوم 

از الانم شما باید تو این یه هفته که خیلییی حساسه بچه مرتب سرگرمش کنی و شکمشو ببندی به غذا و هر جیزی که شکمشو پر کنه و یاد شیر نندازه

ابم زیاد بهش بده 

چون عطش دارن بچه ها

خدايا آن ده ,كه آن به

2731

باید کاری کنی که فک کنه خودش نمیتونه بخوره مثلا یه چیزی بدمزه یاتلخ بمال بهش بگو بخور بعد اون فک میکنه که خودش نخورده دیگه کمتر ناراحت میشه اگه بغض داره باهاش همدردی کن و بغلش کن چیزی که دوست داره بخر ببرش شهر بازی  قدیمیا می گفتن یه چیزی  بده بشکنه یه چینی بیخودی بده بش تو حیاط بزنه بشکنه  

باید کاری کنی که فک کنه خودش نمیتونه بخوره مثلا یه چیزی بدمزه یاتلخ بمال بهش بگو بخور بعد اون فک میک ...

من با ریمل سیاش کردم تا میگه مه مه میبرمش طرفش اونوقت خودش میگه لو لو فقط برا خوابیدن که باید بخوره سختشه

2738
روز سوم بدم تو خواب؟چقدر؟ اونوقت باز نمیخواد؟

وقتی خواب بود 

بزار دهنش ولی نباید بیدار باشه که بفهمه

خواب عمیش بزار دهنش بزار بخوره که خودش ول کنه

دیگه فرداش یه ارامش خاصی دوتاتون دارین

خدايا آن ده ,كه آن به

من با ریمل سیاش کردم تا میگه مه مه میبرمش طرفش اونوقت خودش میگه لو لو فقط برا خوابیدن که باید بخوره ...

برا خوابیدن دو شب سختشه ولی اصلا نده تا خوابش ببره  ساعت ۵ و ۶ صبح تو خواب بهش بده که سینت درد نگیره خودشم نمیفهمه 

تو روز ممکنه بتونم با خوردنی سرگرمش کنم ولی شبا چی؟

قبل خواب کلی شکمشو پر کن

اب و شیرو‌کیک یا هر چیز خنک بده بخوره

اگه بیدار شد اب بهش بده فقط و هرطور شد بخوابونش

چند شب بیدار میشه و گریه هم میکنه ولی تو فقط اب بده یا اگه خواست غذا یا خوراکی بده بعد بخوابونش

تو یه هفته عادت میکنه

صبحم زود بیدارش کن صبحونه بده که گشنه نشه

مرتب باید شکمشو پر کنی که یاد شی ر نیوفته

خدايا آن ده ,كه آن به