2737
2739
عنوان

كى مياد يكم دردل كنيم

218 بازدید | 48 پست

شده يه چيزيتون بشه خودتونم ندونين چتونه

من الان به اون روز گرفتار شدم باور كنين تا يه ماه پيش جونم براى زندگيم و شوهرم در ميرفت هر لحظه ميخواستم كنارش باشم هرلحظه ميخواستم باهاش حرف بزنم نگاش ميكردم صد دفعه خدارو شمكر ميكردم دلم ميخواست بپرم ماچش كنم انقد عاشقش بودم خونه دارى كه شده بودم عشقم هر روز با جون و دل پا ميشدم همه كارا رو ميكردم بهترين غذاها رو ميپختم از نظر طعم و مزه.... خونه ام هميشه مرتب بود و منظم

ولى الان چى نميدونم يهو اونهمه شوق و عشق كجا رفت خودمم قاطى كردم حالم خيلى بده دوستا.... هيچ كى نيس كه باهاش دردل كنم دركورد قضيه جز شما

واقعا اين مدت داغونم همش تو فكرم هر شب با گريه خوابم ميبره بدتر از همش اينه كه خودمم نميفهمم چمه

يك سال بيشتر نيست كه عروسى كرديم و من اينطورى ...

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

اصلا ديگه اون انگيزه سابق رو ندارم

صبح ها دلم نميخواد از خواب پاشم... ميخوام همين طور تو رختخواب بمونم

حس و حال هيچ كارى رو ندارم خونه رو ديروز شوهرم اومد مرتب كرد خودم همش سر سرى يه دستى بهش ميكشيدم

شب ها كليييييي غلت ميزنم تو جام تا خوابم ميبره اخرشم با گريه ...

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

سلام عزیز.کاملا طبیعیه. به نظرم دو سه روزی برو سفر تنهایی یا نهایت تنها برو خونه پدر و مادرت بمون دو سه شب

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم اینطوریم ولی میدونم چرا چون زندگیم تکراری شده هروز همون کارای تکراری افسردگی دارم میگیرم 😩😢

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃
2731

من روزم.

دیشب نتونستم اب بخورم.

کولرمونم خرابه .هی یخ میکنه باید خاموشش کنیم خرمشهرم هستم.

زودم بیدار شدم از گرما.

حال منو ببین!!!!!.الان دیگه امید به زندگی بهت دست میده .حالت دوباره خوب میشه که جای من نیستی.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
سلام عزیز.کاملا طبیعیه. به نظرم دو سه روزی برو سفر تنهایی یا نهایت تنها برو خونه پدر و مادرت بمون دو ...

واقعا طبيعيه؟ ينى واسه شما هم پيش اومده؟

فعلا كه امكانش نيس دو سه روز برم يه جايى

خودمم ديشب همين فكر رو كردم

گفتم شايد اگه يه مدت ازش دور شم دلم براش تنگ شه بهتر شم

2738
منم اینطوریم ولی میدونم چرا چون زندگیم تکراری شده هروز همون کارای تکراری افسردگی دارم میگیرم 😩😢

نه من تكرارى نيس زندگيم

ولى نميدونم چرا اينطورى ام

اخه همينه كه باعث تعجبم شده

نه بعضی وقتا آدم اینطوری میشه گردش وتفریح مون کمه 😧

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃
مشکلی با شوهرت داری ناراحتی ازش مشکل خاصی داری؟ 

نه مشكل خاصى باهاش ندارم

ينى در واقع هيچ مشكلى ندارم همه چى خوبه 

همينه كه باعث تعجبم شده

اخه مگه ميشه همه چى انقد خوب باشه و ادم انقد حالش بد

نه من تكرارى نيس زندگيم ولى نميدونم چرا اينطورى ام اخه همينه كه باعث تعجبم شده

کسی رو داری 

من روزم. دیشب نتونستم اب بخورم. کولرمونم خرابه .هی یخ میکنه باید خاموشش کنیم خرمشهرم هستم. زودم ب ...

واى عزيزم اين روزه شماست كه اجر واقعى داره

ما هم جنوبيم ولى من الان همه كولرا رو خاموش كردم نميدونم چرا گرمم نيس

واقعا طبيعيه؟ ينى واسه شما هم پيش اومده؟ فعلا كه امكانش نيس دو سه روز برم يه جايى خودمم ديشب همين ...

حالا من همسرت رو نمیشناسم. ولی خانمها اصولا خیلی با جون و دل مایه میزارن برای زندگی که 90% موارد مردها اون کارها رو نمیکنن و اهل درد و دل نیستن و کلی چیزایی که به دختر با یه دوست دختر بهش میرسه رو ندارن. بعد از ازدواج خود من دوستام رو کنار گداشته بودم با خانواده ام رفت و امد نمیکردم .جایی بدون همسر نمیرفتم. ظاهر زندگیم قشنگ بود اما حوصله ام بعد یه مدت سر رفت. دیگهاهی تنها میزم پارک. میرم پیش دوستام. به پدر و مادرم سر میزنگ. گاهی حتی همسرم خونست من میرم بیرون. باید یکم به خودت فکر کنی. اینطوری زندگی برات شیرین تر میشه

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
از شوهرت دلخوری؟

دلخور كه هستم ازش... ولى احساس ميكنم خيلى مسائل كوچيكيه😔

2706