2733
2739
عنوان

کسی بلده سوال شرعی جواب بده

267 بازدید | 15 پست

"وبحمده" ی رکوع رو انگاااار وقتی داشتم از رکوع پامیشدم گفتم، قبوله؟

البته اون "ده" ی آخرشو. شک دارم

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

بلد نیستم

ولی میدونم نباید وسواس داشت تو این مسایل

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عزیزم دقیق متوجه نشدم که شما چجوری گفتی...

ولی کل ذکر رو باید در حاات سکون بگی...

اگه همشو در حالت سکون نگفته باشی درست نیست...

ولی اگه حواست نبوده، احتمال ۹۰٪ باطل نیست.

تو رو خدا لایک نکنید.ممنون.
اکثرا منم همینطور میگم 

اتفاقا خودم همیشه حواسم هس وقتی ذکر تموم شد یه نیم ثانیه هم وایمیسم بعد پامیشم الان نمیدونم چی شد. لعنت بر شیطون 😄

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

مراجع تقلید در این زمینه ‌می‌گویند:

هنگام گفتن ذکرهاى واجب در نماز، بدن باید بى‌حرکت باشد، بلکه بنابر احتیاط واجب، در موقع گفتن ذکرهاى مستحب نیز باید بدن آرام باشد.[1]

حال اگر عمداً ذکر واجب را هنگام حرکت بدن بگوید نماز باطل است و اگر ذکر مستحبی را هنگام حرکت بدن بگوید (مثلًا موقع رفتن به رکوع یا رفتن به سجده تکبیر بگوید)، چنانچه به قصد مطلق ذکر باشد، نماز صحیح است، ولی اگر به قصد ذکرى که در نماز وارد شده (ذکر مستحبی) بگوید، اکثر مراجع می‌گویند، بنابر احتیاط واجب، باید نماز را دوباره بخواند،[2] ولی برخی از فقها، در این صورت هم نماز را صحیح شمرده‌اند.[3]

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن
آخه رکوع رکنه. نباید کم و زیاد شه اصلا

جدول شکیات نماز رو ببین یه رکعت این ور اونور بشه مشکلی نیست همش رکعت بیشتر رو میگه ملاک قرار بدید... این که فقط یه کلمه رو یکم دیر گفتی 

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
2706