2737
2734
عنوان

مامانا لطفا يه لحظه تشريف بياريد

170 بازدید | 32 پست

😊سلام عزيزان چطور ميتونم خواب نوزادمو تنظيم كنم؟

تا ميزارمش تو جاش بلند ميشه يا حداكثر يكي دو دقيقه اي بيدار ميشه ،چطور ميشه خوابش سنگين تر بشه؟

شنيدم از دوماهگي ديگه بايد خوابشونو تنظيم كنيم 

ميشه تجربياتتونو بكيد ممنونم❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

من دخترم تاده ماهگی همینطور بود ساعت۴و۵صبح میخابیدالان یه ماهه ک گوش شیطون مرشبامیخوابه

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

راستش من بچم خوابالو هستش.ولی خب یه چیزایی مثل محیط آروم تاثیر داره یا شکمش  کامل سیر باشه نفخ نداشته باشه پوشکش تمیز باشه لباسش و دمای هوا مناسب باشه. بعدم اگه میتونی مثلا ساعت هفت و هشت شب بیدارش کن باهاش بازی کن بذار خوب خسته بشه بعد بخوابه مثلا دو ساعت بیدارباشه. موقع خوابم صدای سفید یا لالایی آروم براش بذار.من این کارا رو میکنم

راستش من بچم خوابالو هستش.ولی خب یه چیزایی مثل محیط آروم تاثیر داره یا شکمش  کامل سیر باشه نفخ ...

من سشوار روشن ميزارم خيلي رومخه خدايي 

محيط ارومه ها ولي جرات ندارم راه برم يعني با صداي دمپاييمم از خواب بيدار ميشه خيلي خوابش سبكه وقتيم بيداره تا دو دقيقه ارومه بعدش گريه ميكنه 

نفخم كه داره 

حالا چه شود

2740
خودش باید تنظیم بشه چون خیلی کوچیکه کار خاصی نمیشه کرد،منم دخترم تا دوماهگی تا پنج صبح بیدار بود هرش ...

الان ديشب از يازده بيدار بود تا نه صبح حتي تو ماشينم نخوابيد 

نفخ داره دارو هم اثر نداره منم كه رژيمم ولي باز اذيت ميشه 

ديگه نميدونم چيكار كنم

دوماهشه😊

خود بخود اروم ميشه،الان خوب نميخوابه؟پستونك خيلي خوبه ، ارامش بخشه واسه بچه،خوابش رو هم عميق ميكنه،ارتودنسيش رو بگير واسش خيلي كمكت ميكنه 

🍃زندگي نه يكبار بلكه هرروز صبح شروع مي شود🍃
الان ديشب از يازده بيدار بود تا نه صبح حتي تو ماشينم نخوابيد  نفخ داره دارو هم اثر نداره منم ك ...

پسر منم نفخ داشت بردمش دكتر شربت كَمي وِي داد گياهيه خييييلي خوب بود واسش،

🍃زندگي نه يكبار بلكه هرروز صبح شروع مي شود🍃
خود بخود اروم ميشه،الان خوب نميخوابه؟پستونك خيلي خوبه ، ارامش بخشه واسه بچه،خوابش رو هم عميق ميكنه،ا ...

خوابش خيلي كم و سبكه

همش پستونكو تفش ميكنه بيرون 

چيكار كنم عادت كنه؟

2706