2733
2739

سلام بچه ها الان تو سایتشون خوندم که نوه های شهدا و جانبازان و ایثارگران و فرهنگیان هر کدوم با شرایط جدا ثبت نام میشن من فردا میخوام برم برای ثبت نام دخترم .پدر شوهرم سرهنگ نیروی هوایی ارتش هستن و کارت ایثارگری دارن به نظرتون دختر منو ثبت نام میکنن کسی از شرایط این مدارس اگاهی داره چی باید بگم فردا که رفتم اونجا؟

یکی گفت بگو خیر هستیم و به مدرسه غیر از هزینه هایی که داره کمکم کنید ایم کارو بکنم بنظرتون

فقط میدونم شهریه یه ترم ۱۴میلیونه  ماهم خانواده نظامی هستیم ولی پسرم ودولتی ثبت نام میکنم

نه بابااااا

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

ببین امتیازی هست یه فرمی بهت میدن پر میکنی براساس اون اگه امتیاز بیاره ثبت نام میکنن. یکی دوماه دیگه جوابشو بهتونمیدن که امتیاز اوردید یا نه

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط میدونم شهریه یه ترم ۱۴میلیونه  ماهم خانواده نظامی هستیم ولی پسرم ودولتی ثبت نام میکنم

جان؟😱😨

۶ سال پیش حدود ۲۰۰ تومان بود.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
2728

فک نکنم به خاطر پدر بزرگ ثبت نام کنن

ولی اگ میتونی بگو تا از لحاظ مالی تا حدی میتونم کم کنم 

به مدرسه.شاید ترغیب شدن ثبت نامش کردن

از الان دلم واسه پسرم میسوزه😢پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش همکلاسیاش میگن اووووف چه مامان جیگری...بچم اعصابش خورد میشه خو😌

مثلا فرهنگی بودن پدر مادر امتیاز داره 

همون ایثارگری امتیاز داره

حافظ قران بودن بچه رتبه های کشوری و...

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...

درمورد نوه هاشون نمیدونم واقعا برید از بنیاد بپرسید

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738

نه عزیزم این مال غیرانتفایی هست نه شاهد

پدر من جانبازه اونم فق ۱۰ درصد، ۳ تا از نوه هامون با کارتش مدرسه شاهد میرن، برو ثبت نام کن ، اسمش میره تو لیست ، بعد فرمی رو از سایتش پر میکنی براساس اون امتیاز میدن مثلا درصد جانبازی یه امتیاز داره،  مدت خدمتش و مکان خدمتش و بسیجی بودن پدر بجه، میزان تحصیلات مادر و پدر بچه هر کدام یه امتیازاتی داره، با توجه به ظرفیت و میزان امتیاز برمیدارن

فقط خدا 

😐😐😂

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
فک نکنم به خاطر پدر بزرگ ثبت نام کنن ولی اگ میتونی بگو تا از لحاظ مالی تا حدی میتونم کم کنم  ...

چرا عزیزم میکنن

2706