2737
2734
عنوان

نمیذاره برم خونشون

600 بازدید | 18 پست

من از اول مهر دانشجو میشم میخام کار کنم ینی دانش آموز اول تا هشتم قبول کنم و خصوصی برم خونشون باهاشون کار کنم چون فوق العاده استعدادشو دارم و همه دروس رو بلدم.الانم بچهای فامیل شب امتحان میان پیش من خلاصه وقتی میتونم چرا نرم دنبالش.به خونواده گفتم فقط بابام و نامزدم مخالفن میگن لازم نکرده بری خونه مردم تنها.اخه اشکالش چیه وقتی مامان بچه خونه باشه؟؟ میخام جهیزیه بخرم دوس دارم برم سرکار

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️

سلام‌رفتن خونه بچه ها بدون شناخت خطرناکه

برو کانون های فرهنگی درصدی کار کن، مکان از اونا تدریس از شما

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خیلی خطرناکه یه دفعه یکی از فامیلاشون یا شوهرش یا برادرش از قبل نقشه بکشه بعد در اتاقو ببنده بهت حمله کنه میخوای چکار کنی؟😐😐😐

بگو اونا بیان خونه شما

زمان تدریس هم بگو مرد خونتون نباشه اونا هم حق دارن خیالشون راحت باشه بلاخره 

ان‌شاءالله لیلی شوهرت باشی و شوهرت مجنون تو...ان‌شاءالله عشق همه زن و شوهرای دنیا روز به روز نسبت به هم بیشتر بشه و همه بچه‌ها توی خانواده پر از عشق و امنیت بزرگ بشن بگو آمین😍😍😍
2738
ب چرا توبری اونا میان خونه شما برا یاد گرفتن قانونشه

عزیزم من دوتا داداش دارم که بکبش ۴سالشه خونمون فضای اروم و مناسبی برای تدریس نداره

منم دوست داشتم نامزدم ندارم اما بابام مخالف بود و حقم داره بنظرم... بالاخره جوونیم و جامعه هم مریضه... برو کانونی موسسه ای چیزی اونجا خصوصی تدریس کن

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨

عزیزم نمیدونم کدوم شهر هستی.

ولی به پاس چندسااال سابقه کاری که دارم ، متاسفانه بنده با نظر پدر و نامزدتون موافقم.

عزیزم ببین اینا با کار کردنت مخالف نیستن با شیوه کارکردنت مخالفن. حالا که ایقد استعدادشو داری و به پولشم نیاز ، سعی کن مکان تدریس رو مثلااااا بذاری کتابخونه محله تون یا هرجای دیگه ای که اونا بیان پیش تو نه اینکه تو بری 

میشه بجای لایک واسه آرامش روح و قلبم ی صلوات بفرستی؟🙏
عزیزم نمیدونم کدوم شهر هستی. ولی به پاس چندسااال سابقه کاری که دارم ، متاسفانه بنده با نظر پدر و نا ...

پس نظر شما هم همینه

من گفتم آخه چی قراره بشه دو ساعت میرم و میام

خونمون هم فضای پر سر و صدایی داره کتابخانه خوبه

2706