2737
2739
عنوان

مامانا بیاین خیلی نگرانم😟😢

215 بازدید | 31 پست

دخترم الان حدود هشتادوپنج روزشه.یه قسمت از بالای سرش هنوز یه کوچولو نرمه دست بزنی میره تو. امروز دیدم وقتی داشت گریه میکرد یا میخندید اون قسمت خود به خود تو میرفت و بالا میومد خیلی ترسیدم چیز خطرناکیه؟

یک بغل حرف ولی محض نگفتن دارم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همه تازه یه وقتایی هم نبض میزنه چند دقیقه. نه خانوم خطرناک نیست همه بچه ها اینجوری هستند تا یه چند ماه دیگه سرش کاملا سفت میشه

خداوندا ! اگر جایی دلی بی تاب دلدار است نمیدانم چطور...! اما خودت پادرمیانی کن...

باید نرم باشه.نباشه نگران باش

دوست دارم یه روزی بشه به این روزام بخندم😂😂😂.ایشالا که اون روز میاد به امروزم بخندم😂😂😂.تولد یکسالگی محمد عزیزتز ازجانم.😍😘😘..قصهههههه زندگیمو برات تعریف کنم شاید به پهنای صورت اشک بریزی😳.اما فقط از اینجاش بگم وقتی یکی از نزدیکانم طعنه مادرنشدنمو و بی لیاقتیمو تو حرم امام رضا بهم زد دلم شکست💔💔 .خورد شد💔.از امام رضا خاستم تا یه کنجد بزاره تو دلم .میزاشت اما میگرفتشون تا بارداری سوووووووممممم...محمدم پسرم اومد تو بغلم.😍😍.خدایا خیلی هوامو داشتی خیلی جاهای زندگیم پشتم بودی ازت یه خاهش دارم همه ی کوچولوهارو تو پناه خودت جا بده پسرمنم بده.💖.یه خواهش کوچولو دیگههههه خواهش میکنم هیچ کس طعنه مادرنشدنشو نشنوه.😰😰💔.
2738
طبیعیه. هنوز سفت نشده. ضربه ک ب سرش نخورده؟ 

نه نخورده. اخه تاحالا پیش نیومده بود امروز دیدم سرش واسه خودش بالا پایین میشه سکته کردم

85 روز چه مدله 🤔 یعنی دو ماهشه؟ نه دیگه سرشون نرمه دیگه فعلا 

اره دوماه و بیست وپنج روز. اره نرمه ولی امروز واسه خودش مثل نبض میزد

همه تازه یه وقتایی هم نبض میزنه چند دقیقه. نه خانوم خطرناک نیست همه بچه ها اینجوری هستند تا یه چند م ...

مرسی. اخه تاحالا ندیده بودم نبض بزنه

بهت تبریک میگم این جزو اولین نگرانی های مادرانه ایه که داری تجربه میکنی.

استخون های جمجمه هنوز محکم به هم چفت نشدن تا به مغز اجازه ی رشد کردن بدن

بدای دختر منم خیلی دیر سفت شد و دور یرش نیم سانت بالای نمودار بود

نگران نباش

🖤 
اون قسمت اسمش ملاجه تا یکسالگی یا سایدم کمی دیر تر همونجوری اصلا فشارش ندی و نزاری ضربه بخوره و دستش ...

ممنون.پس اینجوری مثل نبض بالا پایین میشه عادیه؟ 

2706