2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
نه

من امشب کمر همت بستم شمارو با خانومت اشتی بدم .خخخ  فقط اینکه اینو مطمئن باش اون بنده خدا هم حال خوبی نداره حالا چون اون ایست قلبی نکرده دلیل نمیشه که اوضاش خوبه چون عملا با طلاق زندگی و کاخ ارزوی دختر از هم میپاشه حالا طرفتم دوست داشته باشی که بدتر ،حدس میزنم خواهر نداری ولی بدون دختر حساسو لطیفه خیلی اسیب میبینه تا زمانی که دختر دار نشدی اینو درک نمیکنی
راستی نگفتین اهل کجایین؟

بله خواهر ندارم اصفهان

شما یه شهر خانومتون از یه شهر دورتر از شما ،چجوری اشنا شدین باهاش؟فامیل یا دوست خانوادگی بودین؟راستی 21 ماه عقد بودین چرا پس عروسی نکردین؟میگن عقد طولانی بشه این مشکلاتو داره همینه ها چون اختلافات زیاد میشه خصوصا شما که شهراتونم از هم دور بوده

2740
فامیل دور بودیم مشکلاتی پیش اومد که طولانی شد

هوففف امان از این مشکلات دوره عقد و مشکلاتی که خونواده ها به وجود میارن یکی نیست بهشون بگه برید زندگیتونو کنید با زندگی بچه هاتون چیکار دارین آخه!متاسفانه اوضاع اقتصادیم جوری شده که پسرا وابسته به خونواده هاشون شدن همینم باعث شده استقلالشون تو زندگی خدشه دار بشه و نتونن به تنهایی واسه زندگیشون تصمین بگیرن.به هر حال عذرمیخوام اگه تو پیاما صریح صحبت کردم چون که دخترمو احساس خانومارو درک میکنم.  

اخه من عاشق زنم بودم ولی نشد که نشد مردا همه مثل هم نیستن

الهی بمیرم😢😢

لطفآ ۴تا صلوات بدین به این نیت....    ۳تا واسه بارداری ۳تا از دوستهای نی نی سایتیم   /    یکی واسه زنِ پسرعمویِ شوهرم که چند روز پیش توی چهارماهگی سقط کرد😔😔
هرکسی جایگاه خودشو داره مادر جایگاه خودشو داره همسر هم همینطور کلا پسر وقتی ازدواج میکنه باید همه ...

خدا نسل شما رو زیاد کنه

یه سری اسکول مامانی دوروبر ما رو پر کرده

لطفآ ۴تا صلوات بدین به این نیت....    ۳تا واسه بارداری ۳تا از دوستهای نی نی سایتیم   /    یکی واسه زنِ پسرعمویِ شوهرم که چند روز پیش توی چهارماهگی سقط کرد😔😔
هوففف امان از این مشکلات دوره عقد و مشکلاتی که خونواده ها به وجود میارن یکی نیست بهشون بگه برید زندگ ...

چه دختر عاقلی!

کاش عقل تو رو من ۱۰سال پیش میداشتم

2706