2737
2734
عنوان

کسی در مورد ویروس جدید که تو مشهده شنیده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 26 پست
شانس منه میخواسم بیام مشهد☹️

میگن انگار از عراقه این ویروسه   چون مشهد پر از عرب هست میترسم 

۳ روزه گوش سمت چپم کیپ شده  امپول میزنم و قرص میخورم انگار نه انگار 

خیلی میترسم از این ویروسه

وزن اولیه ۷۰      هدف اول  ۶۵    هدف دوم ۶۰    الانم  ۶۵ کیلوام    به هدف اولم رسیدم    من میتونم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا ما اینجا همچین چیزی نداریم . شما از  چیز دیگه مریضین

چقد خوشحال شدم که همچین چیزی نشنیدین 

بخدا دلگرمم کردین 

مرسی از همتون 

وزن اولیه ۷۰      هدف اول  ۶۵    هدف دوم ۶۰    الانم  ۶۵ کیلوام    به هدف اولم رسیدم    من میتونم   
2728
من نشنیدم .

من اصلا مهم نیستم فقط واسه دخترم ناراحتم که مریض شده و اصلا خوب نشده 

والا نا که مشهدیم نه شنیدیم، نه گرفتیم  اگه فقط شنیدی ، که الکیه

ممنون   

داشتم سکته میکردم بخدا  

دمتون گرم 

ما مشهد نیستیم اما

مامانم چنروز پیش با اینک اصصلا زمستون سرما نخورد اول گوشاش درد گرف و کیپ شد بعد سرفه دیگ گلوش زخم شد یسره سرفه و فشار پایین و آبریزش...خیلی نیرو بدنش کم شد.نزدیک یک هفته است الان امروز تونست یکم رو پا شه خداروشکر...

ما مشهد نیستیم اما مامانم چنروز پیش با اینک اصصلا زمستون سرما نخورد اول گوشاش درد گرف و کیپ شد بعد ...

دخترم گلوش چرک کرده   ابریزش بینی داره  سرفه و عطسه داره   به زور بش یه کم غذا میدم  میل نداره اصلا   دندون هم داره در میاره   اصلا یه وضع افتضاحیه 

منم سرفه دارم شدید اصلا ول کن نیس  گوشم کیپ شده ۳ روزه  

خوب نشدیم اصلا    مامانم که در حد بستری شدن رفت  اما با دارو اینا داره خودشو سرپا نگه میداره

2740
ما مشهد نیستیم اما مامانم چنروز پیش با اینک اصصلا زمستون سرما نخورد اول گوشاش درد گرف و کیپ شد بعد ...

الان مامانت بهتره ؟    ایشالا خیلی زود بهتر شه   وا مونده معلوم نیس چه ویروس کوفتیه  خیلی بده هر چی که هس