2726

شنیدین ؟    یا کسی از اطرافیانتون گرفته این ویروسو ؟ 

وزن اولیه ۷۰      هدف اول  ۶۵    هدف دوم ۶۰    الانم  ۶۵ کیلوام    به هدف اولم رسیدم    من میتونم   

نه

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چی هست؟یا خدا

زدم تو نت  یه چیزایی اورد     اما راست و دروغشو نمیدونم 

وزن اولیه ۷۰      هدف اول  ۶۵    هدف دوم ۶۰    الانم  ۶۵ کیلوام    به هدف اولم رسیدم    من میتونم   
چی هست؟یا خدا

ویروس سرماخوردگیه اما میگن خیلی بده   حالا حالاها درگیرشی اگه بگیری 

چرا دلمون و خالی میکنی، حرفتو بزن 

ما چند روز پیش مشهد بودیم  وقتی برگشتیم هم من هم دخترم بعد از ۲ ۳ روز مریض شدیم  بعدش مامان و بابام گرفتن   میترسم همون باشه 

2706