2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=89512585]ووووای ماه رمضون فقط مشهد میچسبه  من قبلا هر سال میرفتم  یه حال و هوای خاصی 

ما خانوادگی میریم مسافرم هستیم روزه نمیگیریم ناهار باید چیکارکنیم  رستورانا هم بستن

بچه هام نفس هامـــ♥
2731
[QUOTE=89512585]ووووای ماه رمضون فقط مشهد میچسبه  من قبلا هر سال میرفتم  یه حال و هوای خاص ...

اها ن ما روزه میگرفتیم 

رستورانا رو خبر ندارم اما فک کنم تعطیل باشن 

یعنی کلا هرجا بری همینه ،،اجازه نمیدن بهشون

حالا اگه ماه رمضون رفتی یابعدش حتما منو دعا کن

یادت نره ها میام ازت میپرسم دعا نکرده باشی گزارش میزنم برات😀😀😀

ولی خدایی سعی کن شبهای قدر اونجا باشین قران بسر توحرم چه بچسبه

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
2738
حالا اگه ماه رمضون رفتی یابعدش حتما منو دعا کن یادت نره ها میام ازت میپرسم دعا نکرده باشی گزارش میز ...

خخخخخخخ من اگه انشالله رفتم میخوام از اونجا تایپیک بزنم هرروز اسماتونو بگید دعا کنم

بچه هام نفس هامـــ♥
 خخخخخخخ من اگه انشالله رفتم میخوام از اونجا تایپیک بزنم هرروز اسماتونو بگید دعا کنم

خب چطور اطلاع پیدا کنیم پس از همین الان اسممو بنویس اولین نفر صدام کن،،

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊

ان شاءالله میری