2737
2739
عنوان

خانمهایی که ivf کردن و نتیجه گرفتن

8001 بازدید | 324 پست

سلام دوستانی که ivf کردید و مثبت شد در چه حد استراحت داشتید غذا چیا میخوردین چیا نمیخوردین و کلا توی اون دو هفته تا آزمایشتون چه علائمی داشتین؟

میگن نشاسته بخوری خوبه ماکارونی نشاسته سیب زمینی دن زاتدان 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنون❤❤👌👌

مثبت بشی انشالله بگو مام خوشحال بشیم منم ازمایشاتو دادم منتظر پریودم برم سیکل ای وی اف 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
مثبت بشی انشالله بگو مام خوشحال بشیم منم ازمایشاتو دادم منتظر پریودم برم سیکل ای وی اف 

عزیزم هزینش چقده؟مشکلتون چیه؟

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
2738
عزیزم هزینش چقده؟مشکلتون چیه؟

من میرم رویان .اونجا گفتن ۴ و نیم تا ۶ ...

البته فقط ازمایشات اولش شد ۱۱۰۰ ک هنو سیکل ای وی اف هم نیس ....

مشکل من تنبلی شوهر ضعیف 

من میرم رویان .اونجا گفتن ۴ و نیم تا ۶ ... البته فقط ازمایشات اولش شد ۱۱۰۰ ک هنو سیکل ای وی اف هم ن ...

ااا من فک کردم بیس ب بالاست

من لوله هام التهاب دارن خیلی نگرانم عاشق بچم

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪

مرسییی عزیزم انشالله شمام به سلامت این مسیرو طی کنی و خدا بهت یکی دو تا نی نی خوشگل بده

ااا من فک کردم بیس ب بالاست من لوله هام التهاب دارن خیلی نگرانم عاشق بچم

مراکز ناباروری کمتره