2733
2734
عنوان

👡💄خانمای لوازم آرایش باز بیان💅👄

| مشاهده متن کامل بحث + 607 بازدید | 84 پست
عزیزم کجایی  شهرتون بگو من مغازه پخششونو بگم برات

گرج

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره من پوستم زیاد جوش میزد ولی این عالیه

من اصلا پوستممممم خیلی چربه خیلی برام مهمه کرم پدر نماسه

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
2728
مثلا از کجا باید گیر بیارم از کجا بفهمم اصله یا نه برای پوستای چرب مناسبه؟نمیماسه که؟

استی لادر یا مک اگه میخوای خیلی هزینه کنی 

اما تو رنج قیمت متوسط لورال عالیه همه چیش . فقط کانسیلر رو دبورا بگیر . 

اگه واست پولش مهم نیست فنتی یا تارت یا استی لادر یا نارس بگیر ولی خل اینا گرون هستن! 

مارک بیو هم خوبه نسبت به اونا ارزون تر هست و میبلین هم خیلی خوبه . 

ولی من تو کرم پودررها تو رنج قیمت مناسب لورال رو خیلی میپسندم ‌ میبلین محصولات ارایش چشم مثل ریمل سایه خط چشم و ... خوبه ولی کرم پودرش رو من زیاد دوس ندارم. 

در هر حال اینم در نظر بگیر که حتی اگه وضع مالیشون خوب باشه فردا میشینن همه جا میگن عروسمون یک میلیون و خورده ای داد واسه فنتی یا نارس!!!

هر لحظه حضور خدا رو پیشم حس کردم همیشه کمکم بوده❤
مثلا از کجا باید گیر بیارم از کجا بفهمم اصله یا نه برای پوستای چرب مناسبه؟نمیماسه که؟

نه کرم مک من دارم اصلشو چندوقت قبل ترا خریدم۲۵۰ 

از لوازم ارایشیای بزرگ و معتبر ک خودشون نمایندگین تو ایران

متنفرم از جامعه ‌ای که فساد درآن به حدی رسیده که نام هرفکر غلط و  کثیفی را میگذراند روشن فکری!    و من نمیدانم این انسان ها خدا و دستوراتش را کجای زندگی شان قرار میدهند؟           
2740
رژ فقط گلدن رز کرم هم اسمش خارجیه حسشو تدارم برم بیارم  ولی عالیه هااا هم پنککشو دارم هم ک ...

گلدن رز واسه من اصلا نساخت حیف پولی که دادم و کرم پودرش رو خریدم حیف حیف

هر لحظه حضور خدا رو پیشم حس کردم همیشه کمکم بوده❤
2706