2733
2734
عنوان

👡💄خانمای لوازم آرایش باز بیان💅👄

| مشاهده متن کامل بحث + 607 بازدید | 84 پست
عشقم رژای گلدن رز ۶۰ به بالاس ولی عالین 

راستش من تاحالا این مارکو نشنیدم اما مک و هدی بیوتی خیلی معروف ترن حتی تو کلیپای ارایشی میشه دید کیفتشونو

متنفرم از جامعه ‌ای که فساد درآن به حدی رسیده که نام هرفکر غلط و  کثیفی را میگذراند روشن فکری!    و من نمیدانم این انسان ها خدا و دستوراتش را کجای زندگی شان قرار میدهند؟           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ادرس بده منم چک کنم 

Beauty_sufia

Orginal_cosmeric

Sshop__malaysia

Lianaa.shop

لیانا تو شهرک غربه تو مجتمع ارن 

اورجینال کازمتیک تو سعادت اباد علامه جنوبی 

این دو تا رو رفتم و خرید حضوری هم داشتم 

از اون دو تا دیگه هم کلی سفارش دادم که ازشون راضیم شدید.

پیج های اینستاشون هست

هر لحظه حضور خدا رو پیشم حس کردم همیشه کمکم بوده❤
نرم کننده مو سان سیلک  اسکراب مکس لیدی  ماسک. صورت فری من  سرم ویتامین سی الارو&nb ...

الارم رو نگیرین در یک کلمه پوست رو بعد از چند ماه داغون میکنه داغون! من یه مدت ضدافتابش رو زدم دوستام گفتن نزن من گفتم نه خوبه ولی چند ماه بعد صورتم پر لک شد 

هر لحظه حضور خدا رو پیشم حس کردم همیشه کمکم بوده❤
2731
بستگی به ارایشت داره عزیزم اما هرچی میگیری فقط طبیعی باشه من الان از قیمتا خبر ندارم چون خرید نکردم ...

مگه مه لقا لنزه چشاش

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..

ی لنز دیدم عکسشو بزارم ببینید قشنگه یا ن

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
حتما دوسه قلم فقط خریدی من اونروز یک رژ لب مارک مک خریدم شد۵۰ تومن فقط یک رژ😥

ن خوب خریدم 

23 تومن رژ

100تومن کرم پودر 

30تومن ریمل مای

20 تومن خط چشم مای

شامپو 

کرم مرطوب 

ضد آفتاب و... کرم ویتامین سی 

اسکراب و ماسک مو و اسپری و.. همینا ایرانی خریدم سینره و مای و اینلی و اینا فقط کرم پودرم اورآله بقیش ایرانی 

💜
2738
مگه مه لقا لنزه چشاش

اره عزیزم

متنفرم از جامعه ‌ای که فساد درآن به حدی رسیده که نام هرفکر غلط و  کثیفی را میگذراند روشن فکری!    و من نمیدانم این انسان ها خدا و دستوراتش را کجای زندگی شان قرار میدهند؟           
گلدن رز واسه من اصلا نساخت حیف پولی که دادم و کرم پودرش رو خریدم حیف حیف

دقيقا عين من انگار حاك پاچيدن رو صورتم

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40