2737
2739
عنوان

براى ظهور آقا صاحب الزمان

102 بازدید | 10 پست

عزيزان بيايد هركى كه دوست داره واسه ظهور آقا صاحب زمان دعاى فرج بخونه تا ان شاالله جهان از اين نا پاكى ها در بياد...🙏🏻🙏🏻

ميترسم براى ديدنم از بهشت به جهنم آيد..................مادر است ديگر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اللهم عجل لولیک الفرج گناهان ما نمیزاره اقا زود بیاند مامشغول دنیاییم اما فرج وگشایش گرفتاری های ما ظهور اقاست مامانع ظهوریم مقصرماییم اماعلایم ظهور پیداست توکتاب خوندم دارم توخیابون به چشم میبینم همین که علایم پیداست بازم جای امیدواریه

منه خاکبرسردهنموببندم بهتره اگردعاهای من به اسمون میرسیداین روزگارم نبود

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  

آقا قربونت بشم .هر چی تا به حال ازت خواستم بهم دادی ممنونتم الان فقط یه چیز میخوام منو ببری پیش خدا.عاشقتم آقا جان.

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
2738
منه خاکبرسردهنموببندم بهتره اگردعاهای من به اسمون میرسیداین روزگارم نبود

عزيزم ان شاالله كه مشكلت حل بشه

اللهم عجل لولیک الفرج گناهان ما نمیزاره اقا زود بیاند مامشغول دنیاییم اما فرج وگشایش گرفتاری های ما ...

اره واقعا همه چى مثل اخر الزمان شده خداكنه اتفاق بيافته