2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
ازدواج کرده یا مجرد؟

ازدواج کرده ولی مثلا امروز ختم بودیم یهو چشمم افتا  دیدم داره از پشت پنجره نگاش میکنه

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩

خیلی بده ک وقتی یه دختر و پسری ازدواج میکنن ؛

بعضیا  درباره  این جور چیزها  ب تازه داماد و عروس ، اطلاعات میدن !!!!  هیچ وقت فلسفه شو درک نکردم  واقعا ...

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

کاش بهت نمیگفتن این موضوعو

بهش فکر نکن

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
خیلی بده ک وقتی یه دختر و پسری ازدواج میکنن ؛ بعضیا  درباره  این جور چیزها  ب تازه د ...

مادر شوهرم همیشه میگفت همه انتظار فلانی و گشیدن ک من برم براشون راسنم میگفت دختر مختر زیاد داشتن ک میدادن هم ؛ خواهر شوهرم گفت بچه بودیم بهم گفته من فلانیو دوست دارم خیلیم بچه نه بعد ی حسی ی انرژی بینمون رد و بدل میشه یمدلیه یجوریه نمدونم چجوریه 😐

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩
2706