2733
2734
عنوان

جاریم هفت سال پیش میخواست زندگیمو نابود کنه الان زندگی خودش نابود شد

| مشاهده متن کامل بحث + 203767 بازدید | 1049 پست
تو داشتی میخوردی من گفتم نخور دلم واست سوخت داشتی میخوردی.

یکم مودب تر باش خواهری 🌹

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄

@نی_نی_یار_1‍ 

@نی_نی_یار_5‍ 

@نی_نی_یار_3‍ 

@نی_نی_یار_2‍ 

تو رو خدا بیاین اینجا همه چی بهم ریخته.

یک گروه که دارن فحش و فحش کاری میکنن.

یک گروه دیگه هم دارن زن های حامله رو می ترسونن که جن و شیطان و آل و .... بعد زایمان میان طرفتون بهتون آسیب می زنن.

نیییییییییی نیییییییییییی یاااااااااااااااااااااااااااااااررررراااااااااااااا کجایین؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

چه جاری خانمان براندازی داری. ترسیدم ازش. ولی پیش جاری نه از زندگیتون تعریف کنین نه غیبت خانواده شوه ...

حالا اینجا بگو ما که نمیشناسیمش فوضولم خودتییی🙈🙆☹

یک نفر نان داشت اما بینوا دندان نداشت .....آن یکی بیچاره دندان داشت اما نان نداشت..... آنکه باور داشت روزی میرسد بیچاره بود..... آنکه در اموال دنیا غرق بود ایمان نداشت... دشت باور داشت گرگی در میان گله بود . .. گله باور داشت اما من نمیدانم چرا باور سگ چوپان نداشت...... یک نفر پالان خر را در میان خانه پنهان کرده بود..... آن یکی با بار خر میرفت و خر پالان نداشت... یک نفر فردوس را ارزان به مردم میفروخت.... نقشه ها کو داشت در پندار خود شیطان نداشت.. ....هر کجا دست نیازی بود بر سویی دراز..... رعیت بیچاره بخشش داشت اما خان نداشت.........
2731
تا به این لحظه علیرغم جایزه های میلیون دلاری برای اثبات ذره ای از این حرفها هنوز هیچ سند قابل اتکایی ...

خیلی چیزا رو نمی بینی یعنی نیس؟

اینهمه نشانه

وای برشما

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2740

بلد نیستم اخه چ جوری قفل کنم 😩😩😩😩

❤️فلانی پسرزاس...اولین فرزندش پسراست...پسر پسر قند عسل,پسر پسر قند و نباتفلانی زايمان کرد...شکم اولش است؟دختر؟...وای دختر؟...و هیچ کس ندانست دختری که ديگران برای ورودش به اين دنيا از واژه ی (وای)استفاده کردند، اکنون سوگولی پدرش هست و عسل مادرش...دختر غم خوار مادراست،اولين خمیدگی کمر پدر به چشم دخترش می آید...دختر چین و چروک های اطراف چشم مادر را از بر کرده،مادر امروز يک چين، بر گوشه ی چشمان معصومت اضافه شده است...ترس از جدایی از پدر,دوری از مادر وجود يک دختر را هزاران بار ميلرزاند...دختر بودن کار دشواريست، اينک درک ميکنی، چرا اولين بار برای وجود پر مهرت (وای)گفتند؟...چون همه ميدانستند که ای (وای)تحمل اين همه غصه برای تو کمی بزرگ است...دختر بودن کار سختیستQ‌‌
ایشون اول شروع کرد.جواب توهین توهینه

😑حالا شما کوتاه بیا سر مساله کاملا بیخودی خودتونو اذیت میکنید 

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
خیلی چیزا رو نمی بینی یعنی نیس؟ اینهمه نشانه وای برشما

سوره الرحمن

کوه هارو حقیقت ساخته؟!!!

جنگلها

اسمانها

خود شما؟!!

متاسفم بی نهایت نه برای شما، برای افکار شیطانی

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2706