2752
2734
عنوان

جاریم هفت سال پیش میخواست زندگیمو نابود کنه الان زندگی خودش نابود شد

| مشاهده متن کامل بحث + 203799 بازدید | 1049 پست
قربونت بشم من که اینقدر مهربونی. من هر شب بلا استثناء آیه الکرسی میخونم صلوات میفرسام و برای اموات ف ...

سلام عزیز

حتما هربار  در اموری که لازمه دراسرع وقت غسل انجام بده

چه برای حی ض، چه ج نابت

چون تو احادیث هس کسیکه غسل بهش. واجب باشه و همونطور بمونه و بخوابه تا صبح فرشتگان خدا بهش لعنت میفرستن

علتشم اینه کلا نجاست برای انسان مضره و از وجود نجاست بوی بد و ناخوشایندی در آسمانها و کاعنات متصاعد میشه و کلا باعث جذب نیروهای منفی میشه

تمام دستورات خداوند و اهل بیت و دین برای انسان مفیدن

و اونچه نهی کردن حتما مضرن 

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

_ گفتید (اول ثابت کن گوری که بالاش مرثیه میخونی مرده ای هم توش هست) باعث تاسفه که اول اه ...

مهر پاکان عزیزم اعتقادات شخصی دیگران برای خودشون هست 

و دلایلشون هم کاملا شخصی هست .همینطور شما .

چو از این کویر وحشت به سلامتی گذشتی ، به شکوفه ها ، به باران برسان سلام ما را ....

ایشالا مشکلش حل بشه که فکر نکنم به این راحتی حل شه ...اما شما که زندگیت خوبه شوهرت خوب ببخشش و مهم نباشه دیگه برات ...از قدیم گفتن چوب خدا صدا نداره 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝

[QUOTE=89501378]استارتر پست رو خوند و به عنوان یه احتمال منفی ازش رد شد. کاش امثال شما که طاقت شنیدن احتمال منفی رو ...[/QUOT شما دوست داری استاتر به شوهرش بدبین بشه ؟و هیچوقت تو زندگیش ارامش نداشته باشه.؟

[QUOTE=89501378]استارتر پست رو خوند و به عنوان یه احتمال منفی ازش رد شد. کاش امثال شما که طاقت شنیدن ...

من پافشاری رو نظرم نکردم. فقط یه احتمال بود بقیه گندش کردن.

{ جانی دپ سابق }
2706