2737
2734
عنوان

جاریم هفت سال پیش میخواست زندگیمو نابود کنه الان زندگی خودش نابود شد

| مشاهده متن کامل بحث + 203642 بازدید | 1049 پست

گفت اون عکسم من گفتم برداره یا همسرم اونجا رفته بود حموم بلاخره مادرشم گفته بود لباسارو در بیار بشورم برات اینم رو بند دیده بود لباسشو گفت حتی دیروز شورت سرمه ای پوشیده بود 

بیام خوبی کن من و از باکرگی دراورده دیگه یا باید هووت بشم یا خودت از زندگیمون برو بیرون 😭😭😭😭منم زجه میزدم وای خدایا الان تنم میارزه دوباره 

❤️فلانی پسرزاس...اولین فرزندش پسراست...پسر پسر قند عسل,پسر پسر قند و نباتفلانی زايمان کرد...شکم اولش است؟دختر؟...وای دختر؟...و هیچ کس ندانست دختری که ديگران برای ورودش به اين دنيا از واژه ی (وای)استفاده کردند، اکنون سوگولی پدرش هست و عسل مادرش...دختر غم خوار مادراست،اولين خمیدگی کمر پدر به چشم دخترش می آید...دختر چین و چروک های اطراف چشم مادر را از بر کرده،مادر امروز يک چين، بر گوشه ی چشمان معصومت اضافه شده است...ترس از جدایی از پدر,دوری از مادر وجود يک دختر را هزاران بار ميلرزاند...دختر بودن کار دشواريست، اينک درک ميکنی، چرا اولين بار برای وجود پر مهرت (وای)گفتند؟...چون همه ميدانستند که ای (وای)تحمل اين همه غصه برای تو کمی بزرگ است...دختر بودن کار سختیستQ‌‌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شلوغ نکنید ببینیم چی میشه

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
2728

منم دارم الان چوب صمیمیت با جاریمو میخورم اما خداروشکر ب موقع فهمیدم چ فتنه ایه یه سری دعوایی انداخت بین منو شوهرم که داشت زندگیم خراب میشد اما الان خودش داره زندگیش خراب میشه

خلاصه یه روز که اون موقع فیلم یاسمین و ساواش از جم پخش میشد شوهرم اومد ماهم خونه مادر شوهرم بودیم شو ...

اه چه شیطانیه ،من نمیدونم اینجور ادما تو چه خانواده هایی بزرگ میشن که اینجوری عقده گشایی میکنن،اینا نمیترسن از خدااااا؟؟؟؟

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭
2740
حسادت ریشه ادمو میسوزونه!!!

واقعا خیلی بده

هم سایتی عزیز من تحت هیچ شرایطی از اعتقادم عقایدم نظرم برنمیگردم؛پس لطفا اگه نظرم مخالف شمابود من و ریپ نکن🖒توضیح بیجا=اتلاف وقت

به دختران خود بیاموزید 

جاری ارث باباتونخورده 

دشمن نشو😑

هم سایتی عزیز من تحت هیچ شرایطی از اعتقادم عقایدم نظرم برنمیگردم؛پس لطفا اگه نظرم مخالف شمابود من و ریپ نکن🖒توضیح بیجا=اتلاف وقت
2706