2737
2734
عنوان

مادرشوهر آویزون....

419 بازدید | 23 پست

الان 3ساله خوراکمون باهاش یکیه .چندماه دیگه میرم خونه خودم مستقل میشم.البته خونه جدیدمون دیوار ب دیوارشونه.با اینکه شوهر داره انتظار داره همیشه عروس تو خونش باشه و بره و بیاد.من اصلا ازین قاطی شدنا خوشم نمیاد.چیکار کنم بنظرتون ک بعد مستقل شدنمون هی تند تند نگه بیاین اینجا.خیلی از ذستش کشیدم دلم نمیخواد ببینمش

آدم خوبی نیستم اما خدا هرچی خواستم بهم داده.مرسی خدا🌹

نرو تمام

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برو کلاسی چیزی بگو وقت ندارم 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

یبار خیلی رک و محترمانه بهش بگو که 3سال چون همخونه بودین قبلا هم ک خونه پدرتون 

الان واقعا میخواین یکم تنها و مستقل باشین 

از قدیم گفتن دوری و دوستی

هفته ای یبار کافیه بنظرم 

با لبخند و ناز بگو 

همسرتم قبلش توجیه کن ک اونم پشت حرفتو بگیره یا خودش بگه

تا کفشهای مرا نپوشیدی و راه هایی که رفته ام نرفته ای مرا قضاوت مکن ای دوست ....
2738
یبار خیلی رک و محترمانه بهش بگو که 3سال چون همخونه بودین قبلا هم ک خونه پدرتون  الان واقعا میخ ...

گفتم بارها تو دعوا بهش گفتم من برم خونه خودم فکر نکن راه ب راه میام خونه تو.اونم کفته منم راضیم شما مستقل شین

تو که داشتی مستقل میشدی یه چن تا ساختمون فاصله مینداختی بینتون دختر خوب

میدونم همه اینارو.زمینو پدرشوهرم داده خونه رو هم اون ساخته.واقعا شرایطش نبود بریم جای دیگه.البته خونه کلا ی خونه جدا و مستقله.اگه اینجارو نمیساختیم تا اخر عمرم باید همینجا مینشستم

میدونم الان میریزین سرم

ولی دلم گرفت برا مادرشوهرت

طفلی اینهمه زحمت بکش بچه بزرگ کن ک اخرش یکی اینطوری بهت بگه فقط واس اینک بخوای پسر و عروست رو ببینی

هی خدا😔😔

میشه برام صلوات بفرستید که اراده پیدا کنم تا به خواسته های دیرینه م برسم🙏🏻
میدونم الان میریزین سرم ولی دلم گرفت برا مادرشوهرت طفلی اینهمه زحمت بکش بچه بزرگ کن ک اخرش یکی این ...

اخه دوتا عروس دیگه داره ماه ب ماه پا نمیذارن اینجا.من میگم ازما هم انتظار نداشته باشه.ب هر حال اونا هم بچه هاشونن

زمین دادن خونه ساختن اخرشم این..... یکم سیاست داشته باش مجبور نیستی آز حالا دعوا کنی.... برو مستقل ب ...

😂😂😂😂😂وقت قبلی میگیرم

میدونم همه اینارو.زمینو پدرشوهرم داده خونه رو هم اون ساخته.واقعا شرایطش نبود بریم جای دیگه.البته خون ...

اشکال نداره رفت و‌امدو باز میشه کنترل کرد فقط با سیاست پیش برو شمشیر از رو نبند

Shake it! shake it!
2706