2737
2739
منم همین طور .اما توی پیج اینستاش برو از کل ایران میان.اما نمی دونم واقعا کارش خوبه یا نه. هزینه هم ...

من رفتم پیشش برای جوش آزمایش دادم جوش‌های هورمونی بود کامل جوشام رفتن بعد از دو ماه تو درمانگاه صدرا بود بعد رفت دیگه پیداش نکردم برم پیشش

دکتر فیلی را میگن متدی که کار میکنه ابتکار خودش هست.قهار ترس توی چه زمینه ای ؟

من تعریف سدیفی و هنجنی رو شنیدم

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همین طور .اما توی پیج اینستاش برو از کل ایران میان.اما نمی دونم واقعا کارش خوبه یا نه. هزینه هم ...

آره منم شیرازم. هزینه لیزر رو چقدر گفته

اگر بدانيد مردم هزار بار بيشتر به يك سردرد معمولى خوداهميت مى دهند تا به خبر مرگ من و شما،ديگر نگران نخواهيد شد کهدرباره شما،چه فكرى مى كنند...!
2728
2738
من برا جای سالک پیش دکتر فیلی رفتم جاش کاملا رفته فقط قرمز که اگه قرمزی بره همیشه ممنونش ❤❤

چجور نوبت گرفتی من انلاین ویزیت شدم دارو داد برای هورمون گفت لیزر فعلا نیازی نیست ولی من لیزرشو میخام منافذ پوستم خیلی باز و داغون شده

چجور نوبت گرفتی من انلاین ویزیت شدم دارو داد برای هورمون گفت لیزر فعلا نیازی نیست ولی من لیزرشو میخا ...

من حضوری رفتم نوبت برا جوش و سالک بقیه چیزا فرق داره چون سالک من دو نقطه کوچولو بود ساعت ۴ صبح انجام دادن بعد از دو ماه 

من رفتم پیشش برای جوش آزمایش دادم جوش‌های هورمونی بود کامل جوشام رفتن بعد از دو ماه تو درمانگاه صدرا ...

عزیزدلم الان کلینکشون توی ستار خان هست ولی به خاطر کروناموارد خاص اجازه دارن برن کلینیک اونم با تایید دکتر ولی میتونین توی گوگل سرچ کنین توی سایت ویزیت انلاین دکتر فیلی برین و ثبت نام کنین و به صورت انلاین ویزیت بشین 

میشه کمکم کنی میخام برم جاش  اما چجوری؟؟؟من مشهدم چطو مشاوره بگیرم

عزیز دلم میتونین برین سرچ کنین سایت ویزیت انلاین دکتر فیلی و ثبت نام کنین و به صورت انلاین ویزیت میشین

من تعریف قهار ترس رو شنیدم. کسی تجربه ای داره؟ 

من رفتم پیشش

میفهمم چی میگی ولی ،متوجه نمیشم💔😂😂😪😎 خوشبحالتتتتتتتتتتتتتتت /! (چرا؟؟؟؟؟😲)همیشه میخندی 😃هه شبامم دیدی😏😏😏😏😏😏          نع ) 😶😳(از روزاممممممممم بیشتر میخندم کلا اسکلم) 😂😈😂😬                                                فکر نکن منحصر به فردی نه عزیزم شما الکی متصل به برقی👍😄                                                            ℐ 𝓌𝒾𝓁𝓁 𝓂𝒶𝓀ℯ 𝒶𝓁𝓁 𝓉𝒽ℯ 𝒾𝓂𝓅ℴ𝓈𝓈𝒾𝒷𝓁ℯ    ℴ𝒻 𝓂𝓎 𝒽ℯ𝒶𝓇𝓉 𝓅ℴ𝓈𝓈𝒾𝒷𝓁ℯمن تمام غیر ممکن های قلبم را ممکن خواهم کرد✨💪💚
2706