2726

آره قبلا جهرم بود  منم تعریفشو شنیدم

من ، معـــــــــلم هستم زندگی پشت نگاهم جاریست سرزمین کلمات تحت فرمان منست قصر پنهان منست قاصدک های لبانم هرروز سبزه ی نام خدا را به جهان می بخشد من معلم هستم هر شب از آینه ها می پرسم به کدامین شیوه ؟ وسعت یاد خدا را بکشانم به کلاس ؟ بچه ها را ببرم تا لب دریاچه ی عشق ؟ غرق دریای تفکر بکنم ؟ من معلم هستم درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است من معــــــــــــــلم هستم💐💐💐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من تعریف قهار ترس رو شنیدم. کسی تجربه ای داره؟ 

اگر بدانيد مردم هزار بار بيشتر به يك سردرد معمولى خوداهميت مى دهند تا به خبر مرگ من و شما،ديگر نگران نخواهيد شد کهدرباره شما،چه فكرى مى كنند...!
برای لیزر رفتی ؟جای جوش؟کارش چطور بود؟

نه من برا جوش رفتم گفت آزمایش بده ازمایش دادم گفت مشکلی نداری همین هیچ دارویی هم نداد فقط شامپو ایروکس داد واسه جوشای بدنم ک اونم خشک کرد 😐😐

تنها غرور است که انسانیت را به باد می‌دهد. ما از مشتی خاکیم و به آن برمی‌گردیم.
دکتر فیلی را میگن متدی که کار میکنه ابتکار خودش هست.قهار ترس توی چه زمینه ای ؟

لیزر. من خیلی جای جوشام گود شده دنبال یه دکترم برا لیزر

اگر بدانيد مردم هزار بار بيشتر به يك سردرد معمولى خوداهميت مى دهند تا به خبر مرگ من و شما،ديگر نگران نخواهيد شد کهدرباره شما،چه فكرى مى كنند...!
چند جلسه رفتین؟؟ چقد هزینش شد؟؟

فقط گفت آزمایش بده دادم گفت مشکلی نداری همین دارو هم نداد😐 

تنها غرور است که انسانیت را به باد می‌دهد. ما از مشتی خاکیم و به آن برمی‌گردیم.
لیزر. من خیلی جای جوشام گود شده دنبال یه دکترم برا لیزر

منم همین طور .اما توی پیج اینستاش برو از کل ایران میان.اما نمی دونم واقعا کارش خوبه یا نه. هزینه هم خیلی میگیره.تو شیرازی؟

خدایا به امید تو 
2706