2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نه ندیدم ولی یکی از نزدیکانم بدجور دلمو شکست و الان خودش بخاطر بچش خیلی خیلی دلش شکسته ، البته اینا اتفاقی ممکنه باشه ولی من معتقدم به کارما

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2738
من هر کی رو بخدا واگذار کردم،خدا یه دست رو سرش کشید بهش قدرت بیشتری داد تا مخکم تر منو بزنه زمین😔😔

عالی😂😐☹😞

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤
من هر کی رو بخدا واگذار کردم،خدا یه دست رو سرش کشید بهش قدرت بیشتری داد تا مخکم تر منو بزنه زمین😔😔

منم هرکی به خدا واگذار میکنم زندگیش ازهمه بهتر میشه😔😔

بچه ها بی زحمت واسه حال دلم دعا کنیدوصلوات بفرستید ممنون میشم 😔😔💔

من که ندیدم اتفاقا زندگیشونم خوب شد 😐اما به هر حال برام مهم نیست ادم تا از درون پوچ و بی ارزش نباشه دیگرانو آزار نمیده 

خدایا لطفا لپامو تپلی کن 🙏🙏🙏میرم و برمیگردم 

اقا یچیز میگم نخندین بهماااا

ولی امروز شوهرم بی دلیل باهام بدرفتاری کرد دلم شکست خیلی ولی بهش چیزی نگفتم 

همش با خودم میگفتم کاش یجوری خدا بهش نشون بده با من بد رفتاری کرده

دوسه ساعت بعدش همینجوری بی دلیل ماشینش خراب شد احتمالا چار پنج ملیون خرج داره😥

میدونم احتمال زیاد بخاطر من نبوده ولی بعدش بخاطر اون یذره ناراحتی و گله ای ک بخدا کردم پشیمون شدم بهرحال زندگی جفتمونه

صبر خدا زیاده یکی از نزدیکان خیلی با کارها و رفتارش مارا اذیت کرد الان بعد ۲۰ سال عینا داره سرش میاد

یکی هم سر فووت برادر و مادرم خیلیا با کارهاشون دلمون را شکستن و اونا خیلی زود تقاص دادن

2706