2752
2734
عنوان

زايمان طبيعي

| مشاهده متن کامل بحث + 819 بازدید | 53 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قبلا فقط یبار پاپ اسمیر رفتم.درد نداشت زیاد من خودمو سفت گرفته بودم یه کوچولو درد داشت.نگران نباش

منظورم اينه كه دهانه رحمتون باز شده بود يا نه😂😂دكتر چيزي نگفت؟

ني ني سايت نيس كه مادر شوهر سايته 😑😑😑😦😦
😍😍الحمدالله چقد خوب بوده اي كاش زايمان منم راحت باشه

زیاد راحتم نبود ما ما از یه جا برش زده بود ولی پسرم از یه جا دیگه پاره کرد خلاصه کلی بخیه خوردم

آخه پسرم ماشالله و زنش زیاد بود 

2731
چند ساعت طول كشيد در كل؟

برامن ساعت نه صبح امپول روزدن هی میگفتم توروخدابدون دردبزنین میگفتن قبل ساعت پنج نمیتونیم بزنیم،بعدساعت پرسیدم گفتن پنج وپنج دیقه گفتم بزنین دیگ توروخداهمین ک زدن تابیس دیقه اومد،پنج ونیم فارغ شدم

چجوری نداره گلم سالم میری توبعد جر میخوری میای بیرون والا بخدامن ۲۰فروردین زایمان کردم سخت بود ولی بعدش ک زایمان کردی راحتی بدترش اون بخیه هاس ک چندروزی اذیت میکنه .البته الان ازمن فردا ۱ماه زایمانم ولی هنوز اذیتم باجای بخیه ها .

به جای دادزدنم فقط زوربده 

رسیدی به ۵سانت اینا نشین پاشو روپا واستا ودرجا بزن ک سریچه زودتربیادتوکانال ودهانه ی رحمت زودبازبشه.

واینکه دراخرمارم دعاکن 

زیاد راحتم نبود ما ما از یه جا برش زده بود ولی پسرم از یه جا دیگه پاره کرد خلاصه کلی بخیه خوردم آخه ...

اي بابا😣چقد وزنش بود عزيزم؟

چجوری نداره گلم سالم میری توبعد جر میخوری میای بیرون والا بخدامن ۲۰فروردین زایمان کردم سخت بود ولی ب ...

انشالله بهتر باشين عزيزم  حتما عزيزمم

خب پس بخاطر همین راحت بوده.میشه بگی ماه آخر چه ورزشایی داشتی؟

دوران حاملگی ورزش زیاد نمی کردم من از قبل ورزش میکردم 

لگنم واسه زایمان طبیعی خیلی خوب بود با اینکه بچه م درشت بود ولی زود اومد بیرون