2733
2739
عنوان

دوستان خواهش میکنم یه لحظه بیاین

83 بازدید | 7 پست

موهام از بعد زایمان خیلی ریزش گرفته این چهار ماهه هرجا میرم موئه شوهرمم خسته شده از دست موهام کلافس انواع شامپو رو امتحان کردم حتی موهامو کوتاهه کوتاه کردم ولی انگار نه انگار چیکار کنم اگه کسی تجربه ایی داره بگه ممنون میشم 

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بعد زایمان تا شش ماه کاملا طبیعی هست  هورمون های شما دارن به دوران قبل بارداری بر میگردن

بعد ۶ماه خوب میشه؟

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
گفتی بیاین منم  اومدم ولی تجربه ای ندارم در اختیارت بزارم

💟💟💟

موهاشون ریزش طبیعی پیدا می‌کنند و میزان رشد و ریزش و رویش اونها اندازه قبل بارداری میشه

ممنون😘

2738