2733
2734

دوساعت افطاری درست کردم . کلی چیز براش اماده کردم . با این سردرد به خاطر روزه و فشار پایینم اون وقت قبل افطار زنگ زده فلان دوستم مهمونمون کرده اشکالی نداره برم بیرون باهاشون ؟ اخه چی باید جواب بدم ! بگم نرو که بیای توخونه بی حوصله باشی ؟ اخه خدارا خوش میاد من انقدر تنها باشم ؟ واقعا نمیدونم دلش به حال من نمیسوزه انقدر تنهام میزاره ! نمیدونم خسته نمیشه کل روز این ادما را میبینه ؟ گاهی دلم میخواد ول کنم برم خونه بابام ولی نمیتونم . بهش بگم نرو نمیره ولی اینکه توخونه بشینه و بی حوصله باشه اذیتم میکنه .نمیدونم چه کار کنم .دیگه خسته شدم . کاش زندگیم مث یه خمیر بازی بود خرابش میکردم و از اول میساختمش . کاش .....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم نامزدم اواخر اينجورى شده بود

اميدوارم از ته دل زندگيت مثل زندگى ما نشه

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️
2740

هه منم همینطور ، بعد ۴ روز اومده اونوقت همش فرار میکنه یبار میگه برم ماشین درست کنم یبار میگه برم مغازه الانم رفت پیش دوستاش ، لیاقتش همونان

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

همه چی به دوست داشتن برمیگرده دوست من شوهرش عاشقشه با اینکه خانومه اهل هیچ کار خونه ای نیست ولی چون شوهرش عاشق زنشه هیچ جا نمیره خونه هم که میاد تو اشپزخونه چسبیده به زنش تا بخابن 

2706