2737
2739
سلام دوست جووونا به نظرتون کدوم یکی بهترن؟؟وکی تجربه رفتن پیش این دکترها رو داشته؟؟؟در ضمن هر دو متخصص زایمان پرخطر هستن.

سلام بر مادران گرامی، بنده هم تعریف دکتر حنطوش زاده را زیاد شنیدم و پس از انجام سونوی غربالگری چون یک کلسیفیکیشن در کبد بچه دیده شد تصمیم گرفتم که به ایشون مراجعه کنم و نظر ایشون را بگیرم ولی متاسفانه با چند موضوع خیلی عجیب و وقیح برخورد کردم که بر خودم لازم می دانم اینجا به اطلاع کلیه عزیزان برسونم:

علیرغم انجام سونوی دقیق غربالگری ، مجددا همانجا یک سونو در مطبش تجویز می کند که متاسفانه این سونو توسط یکی از دانشجویان خانم دکتر انجام می شود که بسیار نادقیق بوده و به من گفت که حجم مایع داخل کیسه هم زیاد است که اصلا صحت نداشت و متاسفانه به نظر می رسد که سونوی مجدد بیشتر برای کسب درآمد صورت می گیرد و در جریان باشید که حتما باید پول نقد 250 هزار تومان پرداخت نمایید و با هیچ بیمه ای قرارداد ندارند ( واقعا جای شرمساری است که پس از گذراندن این همه ادا و اطوار جواب اشتباه هم می گیرید و اصلا دکتری که این کار را انجام میدهد چون دکتر زنان است لذا به هیچ وجه دقتش به اندازه یک رایدیولوژیست نمی باشد و صرفا برای دریافت پول اینکار انجام می شود) واقعا متااااااسسسسسسفففففم

در مطب دکتر حنطوش زاده، ابتدا شرح حال توسط ماماها دریافت می شود و به دلیل شلوغی مطب این کار به سرعت انجام شده و برای خود من نتایج آزمایش را خوب در پرونده درج نکردند و خود دکتر هم بر اساس اطلاعات ناکافی مندرج در پرونده تصمیم گیری نمود و باز هم به دلیل شلوغی ، فرصت لازم برای مطالعه مدارک قبلی و گوش دادن به صحبتهای شما نمی گذارد و فقط سریع یک تصمیم را به شما اعلام می کند و به من گفت که می بایست مجددا آمینو انجام بدهی و کلی به من استرس وارد کرد در حالیکه بعد از مراجعه به دکتر صدیقه برنا ایشون شدیدا من را از انجام اینکار منع کرده و گفتند که اصلا نیازی به نگران بودن نیست و هیچ مشکلی نیست (به دلیل اینکه مدارک پزشکی من را با حوصله و دقت بررسی کردند) واقعا جای بسی تاسف است که برخی از پزشکان ما من جمله خانم دکتر حنطوش زاده بعد از مدتی فقط به کسب منفعت بیشتر و درآمد از طریق ویزیت بیشتر فکر کرده و رسالت اصلی خود را فراموش می کنند و به این نکته توجه ندارند که جان مادر و بچه دست اونهاست.

پیشنهادم دکتر صدیقه برنا است که مطب ایشون توی خ یوسف آباد نبش خ هفتم بوده و واقعا دکتر با وجدان و با حوصله ای است و بنده از ایشون خیلی راضی بودم خصوصا احساس مسئولیت و وجدان کاری بالای ایشون قابل تقدیر است. ایشون فوق تخصص پریناتولوژی یا حاملگی پرخطر و استادیار دانشگاه علوم پزشکی تهران بوده و به نظرم نظرشون متقن و صائب تر است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بر مادران گرامی، بنده هم تعریف دکتر حنطوش زاده را زیاد شنیدم و پس از انجام سونوی غربالگری چون ی ...

عزیزم خانم صدیقه برنا تو کدام بیمارستان ها هستن

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2731