2737
2734
عنوان

خانوما بیاید بببینم میدونید من چمه

195 بازدید | 10 پست

سلام مرسی که اومدین دوستان دست چپم از ناحیه بازو تا پنجه دست دردشدیدی داره شب اصلا نتونستم از دردش بخوابم برای چیه چون من استراحت مطلقم و خیلی خیلی کم بیرون میرم ؟؟؟؟چ

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قلبت نباشه یه موقع. ناحیه فک چی درد نداری؟

وای نگو میترسم😫قبلا وقتی عصبی یا ناراحت بودم دست و پای چپم خود به خود بی حس کامل میشد و من همش باید بیمارستان میبودم تا خوب شم حتی یه بار اونقدر بد بود که گفتن سکته مغزی کرده🙄😒ولی خب خاک توسرشون خوب بود امپول سکته بهم نزدن چون رضایت ندادن خانوادم

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
2740

شاید بد میخوابی،شاید گوشی دستت زیاد میگیری یا وسیله ای برداشتی که ناخواسته به عضلات دستت فشار اومده!علل قلبی شاید مطرح بشه اما علایم دیگه مثل خستگی و بیحالی تعریق و تنگی نفس و اینام باید باشه اما ببشتر به عضلانی میخوره تا قلبی اما باز حتما به دکترت بگو

شاید بد میخوابی،شاید گوشی دستت زیاد میگیری یا وسیله ای برداشتی که ناخواسته به عضلات دستت فشار اومده! ...

فدای مهربونیاتون مرسی که بودین و بهم راهکار دادین💚