2733
2739
عنوان

گوشي آيفون

57 بازدید | 12 پست

دو روزه گوشيم كه قفل ميشه واي فاي هم قطع ميشه بعد بايد باز از سرچ واي فاي؛واي فاي رو سرچ كنم،تا حالا همچين مشكلي پيش نيومده بوده شما نميدونين دليلش چيه!!!؟؟؟؟

عشقـــم علي&هليا😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستم گوشیش آیفونه یه چیزی گفت میخوام ببینم راست میگه یا نه. میگه تل گرام من(تل گرام اصلی) تو قسمت تنظیمات لست سین ریسنتلی ، این آپشن رو نداره که بشه همه رو لست سین کرد به جز یه نفر! 

میشه یه نفر از این قسمت تلگرامش اسکرین بگیره برام؟ اونایی که گوشیشون آیفونه

لطفااا مرسیییی

2728
دوستم گوشیش آیفونه یه چیزی گفت میخوام ببینم راست میگه یا نه. میگه تل گرام من(تل گرام اصلی) تو قسمت ت ...

يني الان من برم از تنظيمات تلگرامم عكس بگيرم بفرستم واست؟چون زياد سر در نيووردم كه چي ميگي

عشقـــم علي&هليا😊
2738
اهان همین قسمت منظورم بود تلگرامت اصلیه؟ اگر اصلی باشه دوست من الکی گفته😢

اصلي و غير اصلي چيه ديگه!!!واسه ايفون ي دونه تل هس كه اينم فقط فقط با وي پي ان كار ميكنه.گوشيش مدلش چيه؟مال من سون.ديدي مدل گوشي هم فرق كنه تلگرامش

عشقـــم علي&هليا😊
اصلي و غير اصلي چيه ديگه!!!واسه ايفون ي دونه تل هس كه اينم فقط فقط با وي پي ان كار ميكنه.گوشيش ...

نمیدونم والا اینطور میگفت

میگفت گوشی من آیفونه تلگرامم این قسمت رو نداره😏😢

منم باور کردم

مدلشو نمیدونم

ولی به قول شما تل گرام ربطی به گوشی نداره که 

من احمقم باور کردم

نمیدونم والا اینطور میگفت میگفت گوشی من آیفونه تلگرامم این قسمت رو نداره😏😢 منم باور کردم مدلشو ...

حالا خودتو ناراحت نكن از اين ببعد بيشتر حواست باشه.يا بهش بگو اگه راس ميگي اسكرين بگير

عشقـــم علي&هليا😊