2737
2739
عنوان

سرتون به زندگی خودتون باشه،دل نشکونید لطفاااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 440 بازدید | 65 پست

میشه اخلاقی‌ات رو برام معنی کنید ؟!اینکه طرف میزنه تو تاپیکش لاشخور اینکه یک خانم هست اما عفت بیان نداره اینکه داره میگه مواد جابجا میکنه و تیر بارانش کردن اینکه داره به نداشتن همسایش میخنده اینا کار درستیه ؟!؟! 

رفته مسافرت با دوس پسرش شمال ؟!؟!؟!؟! اصلا گیریم راست گفت به نظرتون بیانش درسته ؟!؟!؟!؟! 

مرد همسایمون رو بردن زندان بزنم به روی زنش یا نه ؟!؟!؟!؟! این چی اینم درسته ؟!؟!؟! 

یعنی همه تاپیک ها داری انسانیت هستند جز پاسخ هایی که ما میدیم 

لطفا به حرفاتون فک کنید و اندکی تامل کنید 

اگر بنا باشه که شما راست میگین همین تاپیک رو نباید میزنین والسلام 

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تظاهره فقط

متاسفانه بك چيزايي ديدم كه دهنم بسته بمونه بهتره .خدا شاهده من كه مذهبي نيستم پاك ترم تو روابطم تا مذهبي هاي اطرافم كه به من تهمت ميزدن و بعدا چنان رسوا شدن جلوم كه من تنمم ميلرزه بخوام اون كارو بكنم 

❤️من به همه اهدافم ميرسم ❤️
به من و شما چه بقيه رو قضاوت كنيم . اصلا به من و شما چه كي دلش پاكه كي نيس . اول يك به من چه تو دلتو ...

خب دقیقا به ما ربط نداره کی دلش پاکه کی نه. دقیقااااا 

پس به ما هم ربط نداره کی محجبه اس کی چطوریه 

اما وظیفه هر مومنی امر به معروفه وگرنه پیامبر هم از اون اول میامد میگفت به من چه من تنها به خدا ایمان دارم وظیفه هر کس اینه اگه علمش رو داره تا یه حدی مردم رو از جاهلیت بیاره بیروم

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
2728
2738
تو الان داری تو کارشون سرک میکشی

سرک نمیکشم عزیزم من دارم میگم وقتی موضوعی به ماربطی نداره نبایددخالت کنیم ودل بشکونیم،تودین توفلسفه راجع به اخلاق مناسب صحبت شده توهمه جای دنیاهم راجع به اخلاقیات حرف میزنن وضدارزشها رو نکوهش میکنن این اسمش سرک کشیدن نیست

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
خب دقیقا به ما ربط نداره کی دلش پاکه کی نه. دقیقااااا  پس به ما هم ربط نداره کی محجبه اس کی ...

خوب وقتي يك به من چه تو دلت بگي ديگه لازم نيس امر به معروف كني . اونم تو اين زمونه همه عاقل و بالغن هركي مسيول زندگيشه .كل دنيا همينجوره الا همين ايران .شديم از عربستان داغ تر 

❤️من به همه اهدافم ميرسم ❤️
متاسفانه بك چيزايي ديدم كه دهنم بسته بمونه بهتره .خدا شاهده من كه مذهبي نيستم پاك ترم تو روابطم تا م ...

دلیل نمیشه ادم متظاهر همه جا هست ..نگفتیم مذهبیان همه خوبن اون یکیها بد نمیشه بگیم اونی که هر طوری میخواد استوری میگیره جلو هر کس میرقصه با هر کس پا میشه ادم درستیه اصلا ربط نداره قاطی نکنیم با هم ادم خوب و بد همه جا هست زیر چادر روی چادر 

بحث ما اینه مثلا یه زنه با لباس زننده ارایش افتضاح استوری میزاره من روضه ام حال ندارم واقعا مسخره نیست 

وظیفه منه اینجا با زبون خوش بیام بهش بگم واقعا شاید نمیدونه یا مسخره گرفته میخواد جا بندازه. هر کی با دلش نه عملش ...این جمله مسخره

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
سرک نمیکشم عزیزم من دارم میگم وقتی موضوعی به ماربطی نداره نبایددخالت کنیم ودل بشکونیم،تودین توفلسفه ...

آخه این موضوع که دیگران دلشون میخواد زاجع به چی تبادل نظر کنن واقعا به شما ربطی نداره

کسی که یه کّاره اینجا مینویسه و نظر میخواد. نمیشه که همه لبخند بزنن آرزوی موفقیت کنن یا راهکار روانش ...

هیچ کس حق توهین به سبک زندگی دیگرانونداره،اینجایکی دردودل میکنه یاراهنمایی میخواد ماحق نداریم بهش توهین کنیم یاقضاوتش کنیم صرفاچون شبیه مازندگی نمیکنه،،بدون توهین وبدون قضاوت هم میشه توتاپیکاشرکت کرد،،وقتی یه چی باب عقیده وسلیقمون نیست راحت میتونیم سکوت کنیم،،نه این ک به طرف برچسب های زشت بزنیم

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
2706