2726
عنوان

سرتون به زندگی خودتون باشه،دل نشکونید لطفاااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 440 بازدید | 65 پست
اگه همه چی بر اساس به بقیه چه باشه، این تاپیکم نباید میزدی

راجع به اخلاقیات همه جای دنیاصحبت میشه همه جاراجع به این ک چ کاری درسته چه کاری غلط حرف زده میشه واین تاپیک درهمین راستاست نه دخالت توکاردیگران

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
راجع به اخلاقیات همه جای دنیاصحبت میشه همه جاراجع به این ک چ کاری درسته چه کاری غلط حرف زده میشه وای ...

اخه ی عده اعتقادشون اینه ک اخلاقیات فقط تو اسلامه

اگه کسی نماز روزه رو انجام نمیده ینی بی بنده و بار و بی اخلاقه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باشه بابا همه مذهبی ها  بی اخلاق عالمن  غیرمذهبی ها خدای انسانیت  ول کنید دیک

اصلابحث سرمذهبیا وغیرمذهبیانیست عزیزم ادم هرمدلی که هست بایدبراخودش باشه زوری ک نبایدعقایدخودمونوبه خورددیگران بدیم ودیگرانوبه زور بخوایم ببریم بهشت

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
اخه ی عده اعتقادشون اینه ک اخلاقیات فقط تو اسلامه اگه کسی نماز روزه رو انجام نمیده ینی بی بنده و با ...

اسلام یاهردین دیگه ای حرف اصلیش انسانیت،،خداازحق خودش میگذره اماازحق بندش نمیگذره کسی رو متهم کنی به بی بندوباری گناهش بالاتراز ترک نماز وروزه ست

2728
اگه یه تاپیکی رومناسب نمیبینم خیلی راحت نریم داخلش من قبول دارم یه سری ازتاپیکا قبح شکنی میکنه یا صر ...

مگه من چی گفتم ؟! شما اون تاپیک ها رو نخوندی که چه کیفی می‌کرد شوهر همسایش رو بردن زندان یا نمی‌دونم چه بلایی سر فلانی اومده ؟!؟! اینا دخالتن به ایشون چه ربطی داره دخالت در زندگی دیگران وقتی اون یه حرفی میزنه ما هم مجبور میشیم چیزای بیش‌تری بگیم 

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫