2737
2739
عنوان

چیزی که 90درصد زنا میخوان رو من دارم. ولی خوشحال نیستم🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 683 بازدید | 37 پست
نه این اصلا خوشایند نیست ... و قطعا هیچ خانومی نمیخواد که اینجوری حذف بشه. اسم نمی برم اما یکی ا ...

علت ناراحتی اون خانم این نیست که رفت و آمد نداره علتش اینه که دیگه نمیتونه با اون خانواده چلنج کنه

بدترین تنبیه بی تفاوتیه یعنی حتی مشاجره با خانواده شوهر برای بعضی از خانوما بهتر از نداشتن هیچ رابطه ای میتونه باشه

بهتر بگم اون خانم ترجیح میده با خانواده شوهرش دعوا کنه تا اینکه هیچ رفت و آمدی نداشته باشه

منم دوست ندارم رابطه شوهرم با خانواده اش بهم بخوره. این بهم ثابت شده که مردی که قید خانواده اش رو بز ...

سلام عزيزم خوبي؟اگه يادت باشه برا رفلاكس دخترم ازت مشورت گرفتم.اخر اين ماه دخترم ٤ماهش ميشه ميخوام غذا رو شروع كنم.ميشه بگي از چي شروع كنم؟حساسيت به لبنيات گاوي و كلا الرژي داره.رفلاكسشم پنهان هست

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

علت ناراحتی اون خانم این نیست که رفت و آمد نداره علتش اینه که دیگه نمیتونه با اون خانواده چلنج کنه ...

من حتی زنگ زدم که احوالپرسی کنم شوهرم دعوام کرد

دعاتون واسه سالم بودن بچه م که میخوام در آینده داشته باشم بزرگیتونو میرسونه ممنونم ازتون 🙏
2728
سلام عزيزم خوبي؟اگه يادت باشه برا رفلاكس دخترم ازت مشورت گرفتم.اخر اين ماه دخترم ٤ماهش ميشه ميخوام غ ...

سلام عزیزمم. ای جان. بهتر نشده رفلاکسش؟ 

کار خوبی میکنی. غذاخور بشه رفلاکسش زود خوب میشه. 

۱ هفته اول بهش لعاب برنج بده. برنج رو که میخوای کته کنی ، آخرش که داره آبش تموم میشه به اندازه ۲ قاشق بردار با یه کوچولو نبات . بده بخوره. بعدش بهش حریره بادوم بده. فقط حتما حتما با شیره بادوم درست کن چون خود بادوم سنگینه ولی شیره اش چون تفاله اش جدا شده باعث دل درد نمیشه. 

فقط یک چیز خیلی مهم اینکه هر مواد غذایی که اضافه میکنی تا ۲ هفته چیز جدید نده بهش که اگر حساسیت داشت بدونی به چی بوده.

مثلا امروز هویج رو به سوپش اضافه میکنی تا ۲ هفته دیگه هیچی اضافه نده. بعد ۲ هفته مثلا سیب زمینی اضافه کن. 

همینجوری تا آخر همه چیز رو بهش بده که قشنگ مطمئن شی حساسیت نداره

سلام عزیزمم. ای جان. بهتر نشده رفلاکسش؟  کار خوبی میکنی. غذاخور بشه رفلاکسش زود خوب میشه.  ...

خيلي ممنونم عزيز دلم...اما من شنيدم لعاب برنج و خريزه رفلاكس رو تشديد ميكنه.اشكال نداره بدم؟

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
خيلي ممنونم عزيز دلم...اما من شنيدم لعاب برنج و خريزه رفلاكس رو تشديد ميكنه.اشكال نداره بدم؟

آره اینو منم یه بار یکی بهم گفت ولی از چندتا دکتر پرسیدم گفتن ربطی نداره. با این حال من بهش فقط ۳ روز لعاب برنج دادم

2740