2737
2739
عنوان

چیزی که 90درصد زنا میخوان رو من دارم. ولی خوشحال نیستم🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 683 بازدید | 37 پست

نه این اصلا خوشایند نیست ... و قطعا هیچ خانومی نمیخواد که اینجوری حذف بشه.

اسم نمی برم اما یکی از بستگان نزدیک من همین کار رو با خانومش کرد .. یعنی هی خانومش غر میزد و ایراد میگرفت .. و اون پسر گفت دیگه هیج جا از خانواده من شما و من نمیریم.

نتیجه اش این شد که واقعا اون خانوم خوشحال نیست و یه جوری تنبیه هم شده   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ميگم اين آمار رو چجوري تخمين زدي؟😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731

قطع رابطه با خانواده و نزدیکان اگه رابطه خوبی باهاشون داشتی اصلا کار آسونی نیست خوشحال کننده هم نیست، من به شخصه باهاشون بهم کلی خوش میگذره معلومه قطع این ارتباط خوشحالم نمیکنه

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

زیاد نگران نباش، بگو باشه هر چی تو گفتی، مردا عمرا تا آخر عمر قید خانوادشون رو بزنن، یکی دو ماه دیگه که آرامتر شد خودش یواش یواش شروع میکنه به رفتن

راستی فکر کردم میخوای بگی شوهر پولداررررر داری ولی خوشحال نیستی خخخخخ

2740

این ۹۰ درصد رو از کجا میکی دقیقا؟! 

یه زن اصیل و خانواده دار هیچ وقت اینو نمیخواد که رابطه شوهرش با خانوادش قطع بشه ما فقط میخوایم نفر اول زندگی شوهرمون باشیم بقیه هم سر جای خودشون

لابد احساس میکنه رفت و آمد شما با خانوادش باعث مشاجره و بحث یا احتمالا از بین رفتن حرمتا میشه

نه بین خودشونه و اصلا من رو قاطی نکرده خودش باهاشون مشکل داره

دعاتون واسه سالم بودن بچه م که میخوام در آینده داشته باشم بزرگیتونو میرسونه ممنونم ازتون 🙏

واااا من از حدامه 

خوش به حالت

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔
زیاد نگران نباش، بگو باشه هر چی تو گفتی، مردا عمرا تا آخر عمر قید خانوادشون رو بزنن، یکی دو ماه دیگه ...

نه خودشون قید خانواده شون رو نمیزنن که !!

همین موردی که من گفتم .. خودش هر وقت میخواد میره به خانواده اش سر میزنه !! ولی شام و ناهار نمی مونه ... 

تازه میگه راحت شدم قبلا هی باید حساب پس میدادم چرا هفته ای یه بار شما رو می بینم .. الان هر وقت بخوام میام دیدنتون..   

خیلی بده ولی شما خودتو وسط ننداز.دوباره باهم خوب میشن

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰