2737
2739

شوهرم میگه حق نداری دیگه خانواده من رو ببینی و رفت وامد کنی و اصلا نمیریم خونه شون. 

و اینم بگم بدون اینکه من مشکلی باهاشون داشته باشم اینو میگه. ولی من خوشحال نیستم برعکس خیلیا میگن ای کاش شوهرم ول میکرد نمیرفتیم من دوست دارم رابطه ها محفوظ باشه. 

سر یه شراکت بهم خوردن. 

دعاتون واسه سالم بودن بچه م که میخوام در آینده داشته باشم بزرگیتونو میرسونه ممنونم ازتون 🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

لابد یه چی میدونه اون بهتر از تو اونا رو میشناسه

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح
2740

ما که هیچ مشکل شراکتی نداریم.. شوهرمو زور میکنم بریم خونه خانوادش 😐 چون خانوادش زیاد احساساتی نیستن البته خیلی هم بافرهنگ و شخصیتن و سرشون تو لاک خودشونه ...حالا از اونورم همش میگه بریم خونه شما!!  😐 شوهرم از اونور بوم افتاده 😩

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖