2737
2739

بچه ها پسری که اینجور رفتار میکنه منظورش چیه زبونی میگه نمیخوامت و دوست ندارم بعدش پست غمگین میذاره یا برات فیلمای عاشقانه میفرسته من فازشو درک نمیکنم نه میذاره فراموش کنم نه خودش خوب میشه همش دارم اذیت میشم😔😔😔

بلاك كن خلاصص

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بلاک ، پسری که بگه نمیخوامت و باید له کرد انداخت دوووووور ن اینکه بری پستاش و چک کنی 

علایق : تربیت فرزند ، روانشناسی ، زبان انگلیسی ،طب سنتی و ... دعا کنید برام ...طاقتم کم شده😔
2731

خوابوندت تو اب نمک که کپک نزنی ....که اگر کیس بهتر پیدا نکرد بتونه روی تو حساب کنه....با خودش میگه دیگه هیچکی نشد ته تهش این هست که!...دقیقا دیدش اینه!!

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟
2738

اگه خودتو بازیچه وعروسک میبینی برو بگرد دنبال درد ومرض.

اگه برا خودت ارزش قائلی اگه به خودت احترام میزاری وانتظار داری بهت احترام بزارن ولش کن بهشم بگو لطفا برام هیجی نفرست من نیاز ندارم افسردگی شمارو ببینم.

یا بزن بلاکش کن.

این ادم خانوادشم ادم حسابش نمسکنن بفهمن دردش چیه بعد تو میای براش تاپیک میزنی بابا بیخیال .

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
اگه خودتو بازیچه وعروسک میبینی برو بگرد دنبال درد ومرض. اگه برا خودت ارزش قائلی اگه به خودت احترام ...

من خودم اینا رو میدونما ولی وقتی بقیه بهم میگن خیلی مطمن تر میشم رو تصمیم مرسی عزیزم

منم بعد ۴ سال فهمیدم ک شوهرم از سر ترحم باهامه

امان از روزی که تمام خوشیات و خنده هات مصنوعی باشه و تنها امیدت مردن باشه.فقط و فقط به عشق دخترم دارم نفس میکشم هیچ کس و ندارم بجز دخترم تو دنیا هیچ کس.
2706