2733
2739
عنوان

اقدامی های اردیبهشت 98

9397 بازدید | 1244 پست

سلام خانوما کیا اقدام داشتن تو همین ماه بیان تا باهم باشیم به خصوص کسایی که تنبلی داشتن و دکتر رفتن .من خودم تنبلی داشتم با کلومفین فولیکول 20 و 18 و 8 و 16 داشتم روز 14 هم امپول اچ سی زدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب بیایم چی کار کنیم؟؟؟ بیایم بگیم با شوهره رابطه داشتیم و اونم ریخته تو؟؟؟  چیه بابا هی اقدام ...

این چ طرز رفتاره 

واقعا ک 

خوب اقدامی ها دوست دارن دور هم باشن بگن چ دارویی استفاده کردن ؟؟و ...

پسر نازم عاشقتم  
2738

منم اقدامم تنبلی هر دوتا تخمدان دارم دارم دارو مصرف میکنم روز ۱۱ پری برم سونو ببینم چه خبره

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر. 

منم پلی هستم از نوع شدید گلوکوفاژ لتروزل خورم به علاوه سه تا آمپول رشد یکی هم آزاد سازی، بعد اینکه مورفولوژی شوهرم پایینه تازه فهمیدم بعد زدن آمپول، ولی هردو دکتر گفتن طبیعی اقدام کنیم، دعا کنید این ماه با وضع بگیره، واینکه سه ماه اقدامم

2706