2733
2739
عنوان

خیلی میترسم کمکم کنین :((

156 بازدید | 16 پست

عاقا من از بچگی مشکل خودبیمارپنداری داشتم .... همش حس میکردم یه مرگیم هست (که البته یکی دوبار هم درست درومد) بیشتر هم از بیماری های انگلی میترسم.... 

الانم یه چن روزه ساعد و آرنجم و دور زانو هام یه جاهایی مثل نیش حشره میبینم و یه کمی هم میخاره .. خیــــــــــلــــــی ترسیدم ک ساس باشه... ملافه سفید پهن کردم چیزی ندیدم و جز دور زانو و آرنجم جای دیگه ایم (فک کنم) نزده :((

تو خانواده 4 نفریم و فقط من اینطور شدم ظاهرا:((

دیشب ک از شدت استرس یهو بالااوردم :/ در این حد حالم خرابه...

لططفا لططفا اگر میتونین کمکم کنین چون حالم واقن بده ... نیاید بگید وااای ساس بلای وحشتناکیه و اینا ک الان دوباره رو گوشیم بالا میارم :/ 

✖ forget who forgets you

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

جوش زده میخاره عزیزم اگه اینطوری باشه که منم الان شکمم پر ساسه ازبس میخاره

خدایا هرکی دلش یه تودلی میخواد هرکی دوست داره توی رگ هاش یه نبض دیگه باشه به حق بزرگی و عظمتت به ارزوش برسون😄منم کمکم کن نی نیم سالم و سلامت بدنیا بیاد🤗

بیماری خاصی ایجاد نمیکنه و فقط باعث خارش میشه

فقط یک نوع نادر اون که فقط و فقط در امریکا(شمالی)اونم توی روستا هست باعث بیماری میشه

خدا رو شکر که در تاریخ 2020/2/2 من و همسرم در آمریکا هستیم(من ملکه آبی پوش آتلانتا هستم).ماشاءالله لا حول ولا قوه الا بالله
2738

چیزی نیس که عزیزم نترس چیزیت نیس این نیش پشس حتمن شجاع باش گلم خیلی بده که همچین فکرایی میکنی اگه میتونی برو روانشناس برات خوبه

هرچیزی کمش دارو است .متوسطش غذا است .وزیادش سم است .حتی محبت کردن  
بیماری خاصی ایجاد نمیکنه و فقط باعث خارش میشه فقط یک نوع نادر اون که فقط و فقط در امریکا هست باعث ب ...

نگران بیماریش نیستم ... شنیدم ک خیلی سخت میرن و از این نگرانم وای خـداا  

✖ forget who forgets you
جوش زده میخاره عزیزم اگه اینطوری باشه که منم الان شکمم پر ساسه ازبس میخاره

عین نیشه حشرس... دیدی پشه نیش میزنه یه دایره یا بیضی قلمبه میشه؟ اونطوریه:(

✖ forget who forgets you

عزیزم این مشکل شما القای بیماری است شما به هیچ عنوان مشکل خاصی ندارین اما فکر به یک بیماری از خود بیماری عذاب اوره ...خیلی ها تو جامعه ما زندگی میکنن که فکر میکنن سرطان گرفتن اما میرن ازمایش و جواب منی است انا طوری هستن که به جواب ازمایش هم اعتماد نمیکنن

چیزی نیس که عزیزم نترس چیزیت نیس این نیش پشس حتمن شجاع باش گلم خیلی بده که همچین فکرایی میکنی اگه می ...

وای خدا کنه پشه باشه ... خدا کنههه   

✖ forget who forgets you
عزیزم این مشکل شما القای بیماری است شما به هیچ عنوان مشکل خاصی ندارین اما فکر به یک بیماری از خود بی ...

آخه منو نیش زدن      اگر القا نباشه چی؟؟؟؟؟  

✖ forget who forgets you
2706