2733
2739
عنوان

اشتباه دوستم . لطفا حتما بخونید خ حابش بده

| مشاهده متن کامل بحث + 963 بازدید | 64 پست
توبه ورده ایشالا ک درنیاد  کسی ندیده و متوجه تشده گویا . اما خدا میگه من از حق خودم میگذرم اما ...

دوست و دشمن شناخته نمیشه حالا دعا کنه گندش در نیاد و کسی عکس یا فیلم نگرفته باشه بعدا براش دردسر شه .اخه مست کردن تو این ماه مبارک بدونه اینکه کسی باشه هواسش باشه این اتفاقا نیوفته خدایی خیلی بده که .چی بگم بره پیش مشاور کمکش میکنه

آنچه پایانی ندارد  _نه تو هستی نه من...! این انسانیت است که تا ابد فریاد کشیده خواهد شد.✋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید جریان امضات چیه؟؟🤔مسابقه اسب سواریه😁

ن صداي پروفايلمه

پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو
حالا اون مرده دوباره سراغش نرفته

نه بابا ادم عوضی بوده مرده ی شبه بوده اما انگار اینم نخاسته و کلز دعوا ک نامرد من مست بودم حالیم نبوده اونم گفته بمن جه 

از تحمل که گذشتم به تحمل خوردم... 
2731

یعنی مست بودن و تویک مهمونی بودن عیب وگناه نبوده😑😐

هم سایتی عزیز من تحت هیچ شرایطی از اعتقادم عقایدم نظرم برنمیگردم؛پس لطفا اگه نظرم مخالف شمابود من و ریپ نکن🖒توضیح بیجا=اتلاف وقت
حالا اون سو استفاده گر کی بوده و دوباره نیاد سراغش؟؟؟

دوسته دوست پسر دوستش بوده ک خیلی هم تو کفش بوده و من اینطور برداشت کردم ک میخاسته انتقام ازش بگیره ک این بلارو اورده سرش و بعد ک هوشیار شده بهش گفته جرا اینکارو کردی گفته هررری بهش

یعنی مست بودن و تویک مهمونی بودن عیب وگناه نبوده😑😐

جمع چند تفری بوده . چرا گناهه اما این بابت اون حرکت خ داغونه وگرنه مهمونی بوده همیشه اما باهمسرش رفته این ی بار قهر بوده با مهرش تنهابی رفته و توعالم مستی گند زده احمق 

2740
دوست و دشمن شناخته نمیشه حالا دعا کنه گندش در نیاد و کسی عکس یا فیلم نگرفته باشه بعدا براش دردسر شه ...

ن این قضیه برای دوماهه پیشه و خ ناراحتا بابزتش . و مطمعنه ک کسی فیلم نگرفتع اخه دم در گوشیارو گرفتن انگار 

تو این مورد ربطی به بنده هاش نداره این مورد حق الناس که نیست عزیزم اگه از ته دل طلب آمرزش بکنه و پشی ...

ن کسی جز من نمیدونه و داره تلاش میکنه چند تا اخلاق بدشو بزاره کنار و مرتب در حال توبه اصلا ادمی دیگه شده