2726

بجه ها دوستم عاشق همسرشه و خیلی دوسش داره شوهرشم دوسش داره خیلی اما بخاطر سرد مزاجی همسرش و مشکلاتی ک داشت یه شب با یه نفر در حالی ک مست بوده خابید و بعدش ک فهمیده چه غلطی کرده اصلا خ پشیمون شده بحدی ک میخاسته خودکشی کنه ک من نزاشتم اما الان خ افسرده و ناراحته لعنت میکنه خودشو و توبه کرده . توحه:تو مهمونی بوده مست میشه با یکی از اشناهاش نیخابه . جیزه زیادی یادش  نیست فقط میدونه این اتفاق افتاده . جیکار کنم ک اروم بشه . توروخدا شوخی نکتید جدبه قضیه مرسی ازتون خوشگلا

از تحمل که گذشتم به تحمل خوردم... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزيزم بهتره بري بخوابي چقد غلط املايي داري

پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو
2728

نمیدونم چی کار میشه کرد جز فراموشی دیگه؟!

برای اینکه تکرار نشه بهتره جدا شه که قطعا عقل خودش رسیده و نمیخواد جدا شه

گاهی باید تصمیم قاطع گرفت درد دل فقط عذاب وجدان شو کم میکنه موقت

بدین وسیله از کلیه رفقای خوب خود در سایت خداحافظی نموده و برای کلیه بازماندگان، پیشرفت و شادی را از درگاه پروردگار آرزومندیم /(^_^)\ با تچکر از نی نی یارها بخصوص 5 مهربان و بجز نی نی یار 3  

راجب دوستتم بگو ديگه نخوره وقتي جنبشو نداره بيخود نيس اينچيزا حرامع چون يارو ميت ميكنه ميزنه يكيو ميكشه يا تجاوز ميكنه يا...

پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو

توبه کنه ،خدا میبخشه خودکشی درست نیست از چاله به چاه افتادنه ، 

یاعلی

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
خب توبه کنه ایشاا... که خدا ببخشتش.نمیفهمم اینکارا ینی چی.ایشاا... که گندش در نیاد 

توبه ورده ایشالا ک درنیاد  کسی ندیده و متوجه تشده گویا . اما خدا میگه من از حق خودم میگذرم اما حق نردمم نمیگذرم . اونو چیکار کنه😐

از تحمل که گذشتم به تحمل خوردم... 
2706