2737
2739
عنوان

من و مرض عجیبم

433 بازدید | 35 پست

از در آوردن موی زیر پوستی با موچین لذت میبرم یا اصلا با موچین میفتم به جون شوهرم و موهای صورتشو از ریشه میکنم تازه آخ میگه ناراحت میشم یا از اینکه به اندازه کافی موی زیر پوستی نداره یا ریس هاشو از ته ته زده شاکی میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

چقد بیکاری تو خوشبحالت

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢

شما تنها نیستی

تازه یه اختراعم کردن خارجیا من  عکسشو دیدم

یه چیزی بود عین خمیر فشارش میدادن از تو سوراخش میومد یه چیزایی بیرون

برا ترک دادن بود خخخ

خوشبختی یعنی با هر چیزی که داری خوشحال باشی و الا اگه به نداشته هات فکر کنی هیچ کس خوشبخت نیست

وای منم شایدباورتون نشه قول هرچیوکه دوست داره بهش میدم اجازه بده سیبیلشوبکنم یابا موچین یا با دندونم ای حال میدع😁😁😂😆

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍

من دوست دارم ابروهای شوهرمو مرتب ونازک کنم ولی اجازه نمیده میگه تومیکنی درد داره بده به خودم موچینو ازم میگیره

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی