2737
2734
عنوان

فاصله سنی زیادد

507 بازدید | 106 پست

من و نامزدم ۱۰ سال باهم فاصله سنی داریم به نظرتون بعدا به مشکل برمیخوریم از همه لحاظ خوبه روحیه جوونی داره فقط میترسم در آینده به مشکل بر بخوریم

از طرفی از این پسرای سوسول و مامانی هم بدم میاد واسه همین اینو انتخاب کردم خیلی هم دوسش دارم همه چیزش خوبه اهل کاره

فقط خیلی به بقیه کمک میکنه یعنی تا یکی ی جایی گیر کنه بهش زنگ میزنن که بیا بهمون کمک کن ما فلان جا گیر کردیم اینم میره منو تنها میزاره چجوری میتونم این عادتشو بزارم کنار 

همه بهش تکیه کردن حتی کلی پول هم میده بهشون..

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍 به عشقم رسیدم خدایا شکرت😍😍

منو شوهرم خوبه رابطمون نزدیک9سال تفاوت سنیمونه

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
منم ٧سال باشوهرم تفاوت داريم به نظرم خيلي خوبه تفاوت سني بيشتر

محدودتون میکنه؟

ما هم ۱۲ سال . دقیقا همین عادت هم داره

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
دقیقیا خصوصیات نامزد منه.. جز اینکه یسال ازم بزرگتره... میتونی روش کار کنی هی بهش گوشزد کنی 

هی بهش میگم قهر میکنم دعوا میکنم ولی اخر یچیزی میگه خرم میکنه

2706