2737
2739

روزچندبیبی زدید؟بعدازچه مدت مثبت کاذب یارنگ پس داده بود؟

اگر بدانید مردم هزاران بار بیشتر به یک سردرد معمولی خود اهمیت می‌دهندتا به خبر مرگ من وشما، دیگرنگران نخواهید شد که درباره ی شما چه فکری می‌کنند!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دیگه نمیتونم تاپیک بزنم کسی هست راهنمایی کنه مشکوک به خارج رحمی هستم 

روز ۲۶ قاعدگی بتا ۷۶

بیبی چک مثبت 

دل درد کمر درد سینه درد دارم امروز صبح هم ی لکه دیدم معلوم نیست لانه گزینی بود یا خارج رحمی 

اعصابم خیلی بهم ریخته هر کس ی چی میگه دکتر هم نبود برم یکشنبه میاد

2728
انگار دو تا خطه

بله

دومی هاله افتاده

اماباتاخیرزیاد

اگر بدانید مردم هزاران بار بیشتر به یک سردرد معمولی خود اهمیت می‌دهندتا به خبر مرگ من وشما، دیگرنگران نخواهید شد که درباره ی شما چه فکری می‌کنند!
2738
من دیگه نمیتونم تاپیک بزنم کسی هست راهنمایی کنه مشکوک به خارج رحمی هستم  روز ۲۶ قاعدگی بتا ۷۶ ...

فقط نگران نباش.

ردچه حساب میگی خارج رحمیه؟

روز ۲۳ ام ۱۵ بودم الان ۲۶ ام هستم ۷۶  دکتر گفت سه روز دیگه باید بالای ۱۰۰۰ باشی 😢😢😢

نگران نباش عزیزم

روز ۲۳ ام ۱۵ بودم الان ۲۶ ام هستم ۷۶  دکتر گفت سه روز دیگه باید بالای ۱۰۰۰ باشی 😢😢😢

منم سربچه قبلیم میگفتندپوچه ومیفته امانبودونیفتاد.

شماره یه دکترزنان روتوخصوصی برات میفرستم

درخواست دوستی بده

من دیگه نمیتونم تاپیک بزنم کسی هست راهنمایی کنه مشکوک به خارج رحمی هستم  روز ۲۶ قاعدگی بتا ۷۶ ...

نگران نباش دو روز دیگه تکرار کن اگه دو برابر نشده بود یا پایین بالا میشد یعنی خارج از رحمه .ولی تا یکشنبه صبر نکن 

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه