2737
2734
عنوان

واى ديوونم كردن

268 بازدید | 18 پست

ساختمون ما ٣ طبقست هر طبقه دو واحد

واحد رو به روم عمومه و زنعموم و دخترعموم

من تنها زندگى ميكنم، واسه اينكه شبا يا ظهرا قبل از خواب فكر نكنم رو كاناپه ميخوابم كه تا لحظه آخر كه بيهوش ميشم فيلم ببينم، واااااى ديوونه شدم هى زن عموم و دختر عموم ميييييرنننن هى ميااااانننن تو راهرو حرف ميزنن درو محكم ميبندن الان افسردگى دارم خوابم سبكه دارم ديوونه ميشم

با عموم رابطم بد نيست يعنى تو مهمونى خانوادگى يا جايى ميبينمش سلام احوال پرسو داريم ولى چندسالى يه بار زنعمومو نميبينم يعنى بخوام برم بيرون ببينم تو راهرو هست وايميسم بره بعد برم بيرون حتى نميدونم اصلا ميدونه من دارم تو اين واحد ندگى ميكنم يا نه چون اين واحد دست مستاجر بوده بعد خالى شد چند ماهى حالا من بى خبر اومدم اينجا، خيليم حر حرفكه يعنى چون اون يكى دختر عموم يه بار دخترشو تو خيابون ديده سلام نكرده ( حالا اون يكى دختر عموم هم سن منه ٢٢ سالشه دخترش ١٢-١٣ سالشه ) چه جنگى تو خانواده درست كرده بود، اهل شكايتم نيستم شكايتشونو به عموم كنم يعنى كلا به ساكت و اروم بودن تو خانواده معروفم حالا نميدونم چكار كنم ديوارا هم نازك يعنى يكى تو راهرو وايسه قشنگ ميشنوه داخل چه خبره، منم با عرض شرمندگى 😐 اين روزا قليون ميكشم اينا هم همش تو راهرو ميترسم صداش بره بيرون كوفتم ميشه، چكار كنم باهاشون

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️

قلیون نکش  

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قلیون نکش    

خوابمو چكار كنم

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️

اولا نکش

دوما نکش

سوما برو تو اتاق بکش

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2738

یه کم روابط اجتماعیت ضعیف نیست؟ زنعموتو حاضر نیستی حتی تو راهرو ببینی؟

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
اهنگ بذار قلیون بکش نوش جان 

همينكارو ميكنم سر درد گرفتم نياز به ارامش دارم 😂

جا قحط بود خب میرفتی یه جا که نشناسنت!تنهایی چه میکنی؟۲۲سالته تنهایی؟

بابام چون اينجا عموم رو به روم بود گذاشت تنها زندگى كنم اينجا نميدونه اينا اينجورين

مجردي زندگي ميكني!؟

اره

بزنش

اگه ميشد ميزدمش انتقام اون دخترعمومم ميگرفتم 😁

یه کم روابط اجتماعیت ضعیف نیست؟ زنعموتو حاضر نیستی حتی تو راهرو ببینی؟

با اين اينجوريم با اون زن عموم خوبم

2706