2737
2739
عنوان

جواب سونو و اندازه فولیکول

1451 بازدید | 18 پست

سلام من امروز ۱۲پریودمه سونو واژینال دادم تخمدان سمت راستم به فولیکول سایز ۲۶داره این تبدیل به کیست میشه یا به درد میخوره و اینمه همون تخمدانیه تا فولیکول ۱۰-۱۱-۱۰داره و چ‌مم چند تا بین ۷تا۱۱داره  من این ماه لتروزل استفاده کردم. امیدی به بارداری هست با این فولیکولا یا نه

به امید روزای بهتر برای کشورم🖤

۲۷ خیلی خوبه اقدام کن 

بشه ۲۹ دیگه بدرد نمی خوره

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

عزیزم 26 زیاده ک..دکترت چی گفت؟ بعلهههه احتمال بارداریت هست 😍😍

منم امروز 9 پریودمه و فولیکول 12 داشتم و چنتا 10.

نمیدونم امیدی هست یا نه 😓

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۲۷ خیلی خوبه اقدام کن  بشه ۲۹ دیگه بدرد نمی خوره

یعنی دوازده پری فولیکولش میترکه؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2728
یعنی دوازده پری فولیکولش میترکه؟؟

عزیزم ایشون دارو خوردن احتمالا سایز فولی رو به دکترش بگه احتمالا امپول براش می نویسه برای ازاد سازی

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
۲۷ خیلی خوبه اقدام کن  بشه ۲۹ دیگه بدرد نمی خوره

اخه ۱۲دورمه خودم فکر میکنم کیست میشه امیدی ندارم همیشه ام ۱۷تخمک گزاریم بود منتهی این ماه ۲۸روزه بود گفتم شاید ۱۴تخمک گزاریم باشه

اخه ۱۲دورمه خودم فکر میکنم کیست میشه امیدی ندارم همیشه ام ۱۷تخمک گزاریم بود منتهی این ماه ۲۸روزه بود ...

من تو نی نی سایت دیدم با فولی سی باردار شدن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من تو نی نی سایت دیدم با فولی سی باردار شدن

جدا؟سونو داده بوده بعنی من جمعه احتمال زیاد تخمک گزاریمه تا اون موقع   چند میشه. روزی ۲سایز بالا میره

2738
عزیزم 26 زیاده ک..دکترت چی گفت؟ بعلهههه احتمال بارداریت هست 😍😍 منم امروز 9 پریودمه و فولیکول 12 د ...

ایشالا بار دار شی یمام این ماه خیلی  دوس داشتم این ماه باردار شم

ایشالا بار دار شی یمام این ماه خیلی  دوس داشتم این ماه باردار شم

احتمالش زیاده مامان بشییی توکل بخدا 😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
احتمالش زیاده مامان بشییی توکل بخدا 😘

خودم میگم بعید بدونم اخه من دی ماه یه بار سابقه بارداری خرج رحم دارم لوله راستم ور داشتن خیلی نگرانم دعا کن واسم ایشالا شمام به خواستت برسی شمام تو اقدامی؟

خودم میگم بعید بدونم اخه من دی ماه یه بار سابقه بارداری خرج رحم دارم لوله راستم ور داشتن خیلی نگرانم ...

بعله..پلی کیستیکم..و دوسال و سه ماه اقدام 😆

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فقط ضخامت رحمم پایینه نزدیک ۴خیلی پایین نیست برای بارداری

فکر کنم پایینه.. دکترت چیزی نگفت مگه؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706