2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از کجا متوجه شد علائمش چیه

مجردی چند باری دستو پاش حس نداشته رفته بود دکتر ولی ادامه نداده بود بفهمه چیه چند ماه پیش بعد چند سال فهمیده که ام اس داره و قبلا نمیدونسته بی حس شدن ها برای چیه  بیماریش پیشرفت کرده الان چند باری حمله عصبی بهش دست داده و بستری شده زیاد نمیتونه کار کنه 

خدایااااااااا شکرت که بهم امیرحسین دادی       

جاریم حتی به خانواده خودش نگفته فقط منو همسرم میدونیم اونا تهرانن وقتی میان شهرمون از دست این کارای مادرشوهرم هردفعه برمیگردن حمله عصبی بهش دست میده😞یه بار من رفتم بچشو نگه داشتم وقتی بستری بود خیلی تنهاس دلم براش میسوزه 😭

2738
برای منم‌سثاله علائمش خیلیم‌نگرانم از دیروز احساس میکنم کف پاهام سرد میشه یکم عرق میکنه و انگای یه ک ...

عزیزم به خودت تلقین نکن آزمایش بده خیالت راحت بشه تلقین کردن چیزی هم نباشه سر آدم میاره خدای نکرده

عزیزم به خودت تلقین نکن آزمایش بده خیالت راحت بشه تلقین کردن چیزی هم نباشه سر آدم میاره خدای نکرده

باید ام آر ای بده تا مشخص بشه.منم چند وقته بدنم سر میشه و رو فرم نیستم نمیدونم از اعصابه یا بیماری خاصی دارم دکتر رفتم گفت پانیک اتکه

باید ام آر ای بده تا مشخص بشه.منم چند وقته بدنم سر میشه و رو فرم نیستم نمیدونم از اعصابه یا بیماری خ ...

اره درست میگی.حتما پیگیری کن